Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Köpek Tırnak Makası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Tırnak Makası markası:

En Çok İncelenen Köpek Tırnak Makası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Köpek Tırnak Makası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 33 Köpek Tırnak Makası modeli içerisinde en ucuz Köpek Tırnak Makası fiyatı 9.98 TL iken, en yüksek Köpek Tırnak Makası fiyatı 354.95 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Tırnak Makası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Köpek Tırnak Makası fiyatı ise 42.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Köpek Tırnak Makası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

En ucuz köpek tırnak makaslarını Cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız ürünün satışını yapan online alışveriş mağazalarını sizin için gezerek, en ucuz alternatifleri ekranınıza getirir.

Köpek tırnak makasları, hatta bunu kedi köpek tırnak makası olarak genişletebiliriz, evcil köpeğimizin, evcil hayvanımızın tırnaklarını düzgün ve zarar vermeden kesebileceğimiz aletlerdir. ‘’Köpek için tırnak makası mı olur?’’ diyenleri duyar gibiyim. Belki alelade bir makasla tırnaklarını kesebildiğinizi düşünüyor olabilirsiniz ama yapı itibariyle farklı olan köpek tırnaklarını keserken kendisine zarar verme ihtimalini de düşünmeliyiz. Köpek tırnak makası kullanımı kolaydır fakat köpeğin cinsi ve yapısı da önemlidir. Köpeklerin tırnaklarının ortasında canlı dokular vardır. Eğer çok dipten keserseniz hayvanın canını ziyadesiyle yakabilirsiniz, hatta kanamalara sebep olursunuz. Bu yüzden tırnaklar çok uzamadan düzenli bir şekilde, çok dibe girmeden tırnakların kısaltılması gerekiyor. Evcil hayvanınıza alacağınız özel bir tırnak makasıyla bunu daha kolayca ve sorunsuz yapabilirsiniz.

Kesilmeyen tırnakların köpeğe bir zararı olur mu?

Yalnızca yemeklerini ve sularını verdiğimizde köpeğimize bakmış olmayız. Köpeğimizi yürüyüşe çıkartmak susuz bırakmamak kadar önemlidir. Köpek koşacak koklayacak, tuvaletini dışarıda yapacak ki doğasını hatırlasın, enerjisini atsın. Bu geziler sırasında köpeğin tırnakları da törpülenir ki bu doğal olarak ihtiyacıdır. Gezdirilmeyen köpeklerin tırnaklarında aşırı uzama olur. Uzayan tırnaklar köpeklerin hareket kabiliyetini sınırlar. Yalnızca beslemek yetmez demiştik, bakımları da çok önemli. Kendi ortamımıza dahil ettiğimiz bu hayvanın temizlenmesi, aşılanması, tırnaklarının kesilmesi gerekir. Bu onun kadar bizim için de önemli çünkü ortamımızda ailecek sağlıksız bir durum oluşsun, bir bulaşma olsun istemeyiz. Tırnaklarını sık sık kontrol edip, çok uzamasına izin vermeden kısaltmak gereklidir. Bazı cinslerde yapılarına göre daha çok rastlanabilen, uzayan tırnakların spiral halini alması da söz konusu. Böyle durumlarda müdahale etmemiz çok daha güç olacaktır. Köpeğimize özel bir makas alarak uzamış tırnaklarını kesebiliriz. En uygun fiyatlı kedi köpek tırnak makaslarını Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Köpek tırnak makası fiyatları ne kadardır?

En ucuz köpek tırnak makaslarını, Cimri.com sitesinde, köpek kategorisi altında yer alan köpek tırnak makası sekmesini tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery