Trixie Köpek Temizlik Mendili

En Ucuz Trixie Köpek Temizlik Mendili Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  

En uygun fiyatlı köpek temizlik mendillerini Cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Köpeklerin ayakları nasıl temizlenir?

Birçok kişinin köpek bakımında yaptığı hatadan biri de köpeğin her dışardan geldiğinde yıkanması gerektiğini düşünmesidir. Oysa ki köpekler ortalama olarak ayda 1 kez yıkanırlar. Fazla yıkamak da köpeğin cildine ve tüylerine zarar verir. Bunun yerine dışarıdan gelen köpeğin patileri, köpek temizleme mendilleri ile silinebilir. Böylece köpeği komple yıkamanıza gerek kalmadan sadece patilerini silerek evi kirletmesini engellemiş olursunuz.

Köpekler ıslak mendille silinir mi?

Köpekler, köpeklere özel ıslak mendillerle silinebilirler. Köpekler dışarıda gezip eve girerken çamurlu ayakları ile iz yapmasınlar diye patileri silinebilir. Köpeklerin patilerini silmek için köpek temizleme mendilleri üretilmiştir. Köpekler, insanların kullandığı kolonyalı ve ıslak mendil kokularından hoşlanmaz ve rahatsız olurlar. Özellikle dikkat ettiyseniz ellerinizi kremlediğinizde veya parfüm sürdüğünüzde köpekler biraz çekimser dururlar ve kendilerini sevdirmek istemezler. Bu nedenle köpek temizliği yaparken, onlar için üretilen ıslak mendilleri kullanmanız daha avantajlı olacaktır. Pati temizleme mendili olarak da bilinen bu mendiller, köpeklerin tüylerinin silinmesi için de kullanılabilir. Ambalajları, aynı bizlerin kullandığı bebek mendili ambalajları gibidir. O nedenle kolaylıkla çantada taşınabilir ve teker teker kullanılabilir.

Yavru köpeklerin temizliğinde köpek temizlik mendilleri kullanılır mı?

Yavru köpeklerin çok sık yıkanması, derilerindeki PH dengesinin bozulmasına neden olur. Ayrıca, insanlar için üretilen şampuanlar köpekler için uygun olmayabilir. Bu nedenle, köpekleri yıkarken, köpek şampuanlarını kullanmak onların ciltleri için daha uygun bir seçim olur. Hatta yavru köpekleri soğuk günlerde yıkamak biraz riskli de olabilir. Hem üşütme riski hem de tüylerinin ıslak kalarak bakteri ve mikrop üretmesi riski doğar. Böyle durumlarda, yavru köpeklerin temizleme mendilleri ile silinmesi, köpeğin üşütme riskini azaltacağc gibi hemen kuruyacağı için ıslak kalmasını da engelleyecektir. En ucuz pati mendilini Cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Köpek temizlik mendili fiyatları ne kadardır?

Köpek için ıslak mendil arıyorsanız, Cimri.com sitesinde, köpek kategorisi altında yer alan, köpek temizlik mendili sekmesini tıklayarak ürünleri listeleyebilir, fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.