Ev dekorasyonu, yaşam alanınızı şekillendirmek adına atılan en önemli adımlardan biridir. Bu adımı atarken seçeceğiniz mobilyaların önemi oldukça büyüktür. Aynı zamanda evinizin dekorasyonunda kullandığınız mobilyaların sizi boğmayacak ve iyi hissettirecek ürünler olmasına dikkat etmelisiniz. Mobilya seçimlerinizi yaparken, zevkinizi yansıtan ürünler seçmenin yanında kaliteli ürünler olmasına da dikkat ederek uzun yıllar severek kullanacağınız ürünler seçmelisiniz. Kaliteli ve zevkinizi yansıtacak bir ürün seçeneği olan konsol mobilya modellerini Cimri.com’da en uygun fiyat sıralamaları ile bulabilirsiniz!

  • Konsol Mobilya Nedir?

    Duvara yaslanabilen çekmeceli ya da çekmecesiz sehpa ve masaya benzeyen süslü mobilya çeşitlerine konsol mobilya denmektedir. Bu mobilya çeşitlerinin en önemli özellikleri duvara yaslanan kısımları süssüz ve işlenmemiş şekildeyken geriye kalan üç tarafı da mobilyanın asıl kimliğini oluşturan süslü kısım olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu mobilya çeşitleri duvara yaslanan modeller olarak karşımıza çıktığı için evinizin içerisinde yerden tasarruf etmenizi de sağlar. Konsol mobilyalarla oldukça benzerlik gösteren dresuar adında bir mobliya çeşidi daha bulunmaktadır. Dresuar adı verilen mobilyalar konsola kıyasla, çekmece kısmı olmayan ya da olsa dahi tek çekmecesi ve daha uzun bacakları olan mobilya çeşitleridir.

  • Kaliteli ve uzun ömürlü konsol ve dresuar modelleri, en uygun fiyat sıralamaları ile Cimri.com’da sizlerle!

  • Konsol Mobilya Fiyatları Nelerdir?

    Konsol fiyatları da aynı diğer mobilya çeşitlerinde olduğu gibi malzeme kalitesine ve tasarımların göre şekillenmektedir. Kaliteli bir ağaçtan yapılan oyma desenli bir konsol ile sade ve özel olmayan bir ağaçtan yapılan modeller arasında pek tabii ki ciddi bir fiyat farkı vardır. Bu yüzden bu mobilya çeşitlerini belirli bir fiyat aralığına oturtmak çok mümkün değildir. 150 TL’ye de gayet uygun modeller bulabilecekken 3000 TL gibi bir miktara da oldukça kaliteli ve ihtişamlı konsol modelleri bulabilirsiniz. Bu fiyat çeşitliliği sayesinde her keseye uygun ihtişamlı ya da sade bir konsol modeli bulmak mümkün.

  • Her cebe ve her zevke uygun Albero Home, Acar ve Altıncı Cadde gibi markaların kaliteli konsol modellerini en uygun fiyat sıralamaları ile Cimri.com’da bulabilirsiniz!