S-Link, Neutrik, Rode, Frisby, Thermaltake, Atlanta, Codegen, Assmann, Multibox, Shakespeare, Walkertone marka konnektörleri en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bu ürünler, elektronik devreleri birbirine bağlamaya yarayan araçlardır. Bağlantı çeşidine göre farklı ürün modelleri vardır. Uydu antenlerinde de kullanılır. Uydu içindeki bu bağlantı cihazları doğru bağlanmadığında bazı devrelere zarar verebilirler. Özellikle yağmur sularının devrelerin içine sızmasına sebep olabilir.

Konnektör çeşitleri nelerdir?

SMA Tip, N tipi, F tipi ve BNG tipi ürünler yaygın olarak kullanılırlar. BNG tipte olan ürünlerin empedansı 50 ohm ve 75 ohm arasında olup, genellikle tv ve radyo sinyallerinin iletiminde kullanılır. F tipi bağlantı araçları genellikle kablo tv yayınlarını aktarmak için kullanılır. Kablo tv yayını kesildiğinde genellikle arızanın kaynağı burasıdır. Ayrıca, endüstriyel alanlarda kullanılan sanayi tipi konnektörler de vardır. KLR kablo tipi konnektörlerin uçlarında genellikle küçük iğneler bulunur. Bir tarafı iğneli diğer tarafı delikli olan bu ürünler kolayca birbirine takılabilir. Genellikle IDC / Solder veya SOLDER sonlandırmaya sahiptirler. Bağlantı elemanına önden bakıldığında küçük noktalar görünür. Çift kullanımlı ürünler ise, genellikle tek yuva içerisinde çift konnektöre izin verir. Yığın paketleme işlemi yapabilir ve pozitif kenet kilit sistemi olan XLR özelliğine sahiptir. Az yer kaplayarak, dikey veya yatay PCB montajına müsaittirler. Yüksek güç ürünleri ise, yüksek akım bağlantılar için üretilmişlerdir. Evlerde kullanılanlar genellikle soket biçimli olan ürünlerdir. Bu ürünler, uydu, bilgisayar, kablo tv, televizyon, telefon gibi cihazların bağlantılarında kullanılır.

Konnektör fiyatları ne kadardır?

Bu ürünlerin fiyatları, kullanılacak ürünün marka ve modeline, nerede kullanılacağına, nasıl bir bağlantı yapacağına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Evinizde ve ofisinizde, uydu, telefon, bilgisayar, kablo tv, telefon gibi basit alet bağlantıları için ihtiyaç duyabileceğiniz bağlantı ürünlerini, en ucuz şekilde cimri.com sitesindeki, görüntü sistemleri kabloları kategorisi altında bulunan konnektör sekmesinden listeleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve un ucuz ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca, satın almak istediğiniz ürün üzerindeki fiyat alarmı özelliğini etkinleştirerek, indirim, fırsat ve kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz.