Yatak odalarınız, ev içerisinde en rahat etmek istediğiniz yerdir. Ufak tefek birçok eşyanızı saklayacak ve yakınınızda bulundurmanızı sağlayacak olan komidin seçenekleriyle yatak odalarınızı güzelleştirebilirsiniz. Woodenbend, Alpino, Albero Home, Kenyap, Dekorister, A2 Decor, Adore, 3A Mobilya markalarının komidin çeşitlerini en ucuz fiyatlarla cimri.com’da bulabilir, ürünleri inceleyebilir ve karşılaştırarak içlerinden zevkinize ve yatak odanıza en yakışacak olanı seçebilirsiniz!

  • Komidin alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

    Özellikle yatak odalarında bazı eşyaları saklamak ve yatağın başında, üstüne lamba gibi eşyalar koymak amaçlı olarak kullanılır. Yalnızca dekor değil, pratiklik sağlaması açısından önemlidir. Seçilirken göz önünde bulundurulması gereken en önemli etmen, diğer mobilyaları seçerken olduğu gibi, yine zevk yapınız olacaktır. Odanın renkleri ile uyumlu olması, yapıldığı ağacın türünün diğer mobilyalarla uyum sağlaması gibi etkenler göz zevkiniz açısından oldukça önemlidir. Ayrıca rahat bir kullanım için ayaklı komidin modellerinden tercih edebilir, yatak odanız içerisinde veya evin diğer odalarına ürünü kolayca taşıyabilirsiniz. Sonrasında dikkat etmeniz gereken bir diğer etken, kaç çekmeceli bir ürün istediğinizdir. Kafanızda oluşturduğunuz eşya düzenine uygun çekmece sayısı belirlemeniz önemlidir. Süs amaçlı mı yoksa sadece eşya saklama amacıyla mı kullanacağınız konusuna bağlı olarak incelemeniz yararınıza olacaktır. Bazı modellerde sadece kapalı değil, açık çekmeceler de bulunmaktadır. Hem üstünü hem de açık olan çekmecelerini zevkinize ve odanızın durumuna uygun olarak süsleyerek evinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz. Eğer küçük çocuk bulunan bir evde yaşıyorsanız, çekmecelerinizi kilitleyerek gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

  • Komidinler yalnızca yatak odasında mı kullanılır?

    Komidin denilince akla ilk ve genel olarak yatak odaları gelse de, daha şık bir model tercih etmeniz durumunda evin her yerinde kullanabilirsiniz. Bu durumda önemli olan, hangi odada bulunursa bulunsun, uyumu yakalamak olacaktır. Sizler de evinizdeki eşyaları pratik bir şekilde saklamak ve düzenlemek istiyorsanız, birçok ağaç türünden yapılmış, evinizde bulunan diğer mobilyalara uygun olarak seçebileceğiniz renk seçenekleri barındıran komidin türlerine cimri.com sayesinde en uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.