KOMBİNEZON NEDİR?

Bu ürün, kadın iç giyim ürünleri arasında yer alır. Bu tip iç çamaşırları genelde kısadır. Elbiselerin içine giyilerek astar olarak veya gecelik olarak kullanılabilir. Gecelik olarak kullanılan ürünler genelde saten kumaştan üretilmiştir ve balensizdir. Kombinezon giymek, astar giymekten daha kullanışlı olabilir. Bazı kısa astarlar, yürüdükçe bel bölgesine doğru toplanır, yukarı çıkarlar, hatta dönerler. Bu da giydiğiniz kıyafetin, ışık altında içinizi gösterebilmesine neden olabilir. Bu ürünler, omuzdan askılı olduklarından, toplanmazlar. Dantelli veya farklı tarzda üretilmiş ürünler ise sexy iç çamaşlarından hoşlanan kişilerin tercih edebileceği ürünlerdir. Özellikle jartiyerli kombinezon takımları, büstiyer takımlar sexy iç giyim sevenlerin ilgisini çeker. Elbiselerin içine giyilen ürünler, iç çamaşırı izlerini gizler ve daha fit bir görüntü sağlar. Önden yırtmaçlı kombinezon modelleri de vardır. Sadece üst için olan ürünlere kamisole, sadece etekten oluşan modellere ise, jüpon adı verilir. Kaygan kumaştan üretilen kombinezonlar, elbisenin toplanmasını engellerler.

Kombinezon satın alırken nelere dikkat edilir ?

Bu ürünü, belirli bir elbisenin altına astar olarak giymek için satın alıyorsanız, elbisenin rengiyle uyumlu, ince kumaştan, dikişsiz modelleri tercih etmeniz elbisenizi daha güzel gösterir. Dekolte bir kıyafetle giyilecek olanların, dekolte bölümleri iyi incelenmeli, dekolte ile giyilmesi için tasarlanmış ürünler tercih edilmelidir. Kısa olan ürünler, kısa elbiselerle, uzun olanlar ise uzun elbiselerle giyilebilir. Uzun elbise ile kısa ürün giyilirse, kombinezonun eteğinin bitim yeri, uzun elbise üzerinde bir iz şeklinde görünebilir. Ayrıca bazı ürünler jartiyerli çoraplarla giyilebilecek yapıdadır. Jartiyerli çoraplar, özellikle yaz aylarında tercih edilir. Jatiyerli çoraplar, bu tip ürünlerle birlikte kullanıldığında rahatlık sağlar.

Bu ürünler nerelerden satın alınır?

Bu ürünleri çeşitli iç giyim mağazalarından satın alabileceğiniz gibi, online alışveriş sitelerinden de temin edebilirsiniz. Yeni İnci, Rosaria, Kom, Dagi, Anıl, Le Jardin, Pierre Cardin markalarına ait çeşitli ürün modelleri, cimri.com sitesinde, en uygun fiyat garantisi ile satılmaktadır. Satın almak istediğiniz ürün üzerindeki fiyat alarmlarını etkinleştirdiğinizde, fiyat düşüşleri, fırsat ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Cimri.com sitesi, ürünler arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yapmanıza imkan sağlar. Seçtiğiniz marka ve model ürünün satışını yapan, en uygun fiyatlı yerin neresi olduğunu cimri.com’dan öğrenebilirsiniz.