Sanal Mobilya Koltuk Sehpası

En Ucuz Sanal Mobilya Koltuk Sehpası Fiyatları

17 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Sanal Mobilya
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
 • Koltuk sehpaları, aynı zamanda yan sehpaları olarak da geçmekte ve koltukta otururken rahatça vakit geçirebilmemizi sağlamaktadır. Sehpa kategorisinde, modern bir dekorasyon denilince akla ilk gelen şık koltuk sehpaları birçok amaca da hizmet ediyor. Cimri.com’da Sanal Mobilya ve Esser markalarına ait, size en uygun koltuk sehpası modeline ulaşmak çok kolay!

 • Koltuk Sehpası Modelleri Nelerdir?

  Bulunduğunuz ortamın havasını değiştiren, modern ve şık bir görünüm katan koltuk sehpalarının kullanımı her geçen gün daha da artıyor. Her gün oturup vakit geçirdiğiniz, belki de en rahat köşeniz olan koltuğunuzun yanına alacağınız koltuk sehpası, hem rahatlığınıza rahatlık katacak hem de bulunduğu mekâna şık bir dokunuş yapacaktır. Yuvarlak, kare ya da üçgen şeklinde olabilen, aynı zamanda da geniş bir renk skalasına sahip olan koltuk sehpalarını ev ya da ofisinizde tercih edebilirsiniz.

  Raf sistemli ve çok amaçlı koltuk sehpalarının yüzeyini veya raflarını günlük gazetenizi ya da kitaplarınızı koymak için kullanır ya da küçük dekoratif, şık ürünlerle hoş bir konsept yaratabilirsiniz. Salonunuzda ya da oturma odanızda bir koltuk sehpası ile hem çok yer işgal etmeyecek hem de hoş bir dizayn oluşturmuş olacaksınız.

  Cam koltuk sehpaları da hem modern görünüm sağlarken aynı zamanda camın verdiği şıklığı da yansıtacaktır. Özellikle dar alanlarda kullanımı önerilen cam koltuk sehpaları, odalarınızı olduğundan daha geniş gösterecektir.

  Tekerlekli koltuk sehpaları ise işlevsellikleri ile istediğiniz alana götürebilir, misafirlerinize yapacağınız ikramlarda da önemli bir rol oynayabilmektedir. Evinize en uygun koltuk sehpasını ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyebilir, evinizin genel dekorasyonuna en uygun koltuk sehpası modeline de Cimri’de rahatça ulaşabilirsiniz.

 • Koltuk Sehpası Fiyatları

  Koltuk sehpalarının fiyatları; markalardan modellerine, tasarımında kullanılan materyallere ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Kullanım amaçları da koltuk sehpalarının fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

  Evinizin dekorasyonunu daha da güzelleştirmek ya da daha modern bir hava katmak için tercih edebileceğiniz koltuk sehpalarının size ve evinize en uygun modelini Cimri’de en ucuz fiyatlarla bulabilir ve en kullanışlı koltuk sehpalarına kolayca sahip olabilirsiniz.