• Salon ve oturma odası tekstili kategorisinde bulunan koltuk örtüleri, sadece kış aylarının değil bütün mevsimlerin en önemli dekorasyon öğesi olmaya başladı. Kışın aylarında içinizi ısıtacak, yaz aylarında ise içinizi ferahlatacak koltuk örtüleri, farklı renk ve kumaş seçenekleri ile de karşınıza çıkıyor. Cimri’de; Dekoreko ve Delcatu gibi markaların içerisinden size ve dekorasyonunuza en uygun koltuk örtülerine ulaşabilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

  • Koltuk Örtüleri İle Dekorasyon Nasıl Yapılır?

    Koltuk örtüleri, birbirinden şık renkleri ile de dekorasyonunuza renk ve enerji katmaktadır. Koltuk takımlarının üzerine rastgele ya da düzenli bir şekilde serilen koltuk örtüleri, son zamanlarda en çok tercih edilen tekstil ürünleri arasına da girmiştir. Birçok renk ve model seçeneği ile her zevke hitap eden ve geniş bir yelpazeye sahip olan koltuk örtüleri, bulunduğu mekâna da şıklık ve enerji sağlamaktadır.

    Dekorasyonun önemli bir parçası olan koltuk örtülerini, koltuklarınız ile zıt renklerden seçebilir ve görsel şöleni daha da arttırabilirsiniz. Koltuk örtülerini kullanırken, koltuklarınızın büyüklüğünü, tarzını ve rengini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Oturma takımlarınız düz renklere sahipse, odanın hareket kazanması için desenli ve daha renkli koltuk örtülerini tercih edebilirsiniz. Böylece hem oturduğunuz alan hem de dekorasyonunuza koltuk örtüleri ile renk katabilir ve bambaşka bir enerjiye sahip alanı yaratabilirsiniz.

  • Koltuk Örtüleri Kullanmanın Önemi Nedir?

    Koltuk örtüleri sadece dekorasyon amaçlı değil, koltukların daha uzun süreli kullanımı için de en önemli tekstil ürünlerindendir. Koltuk örtüleri; temiz ve şık bir mekân görünümü sağlayabildiğinden, misafirleriniz için de farklılık sağlayacaktır. Koltuk örtüleri, her zaman temiz bir oturma alanı görünümüne sahip olmanın en basit ve pratik yoludur. Koltuk örtülerinin kolayca yıkanabilir olmaları da sorunsuz bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Yeni alınan koltukları korumak ve daha uzun ömürlü kullanıma sahip olabilmek için de koltuk örtüleri sıkça tercih edilmektedir. Koltuk örtülerinin her mevsimde kullanılabilir olmaları da farklı renk ve kumaş seçenekleri ile oldukça kolaydır. Siz de dekorasyonunuza en uygun koltuk örtülerine Cimri’den, en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.