Marka
Confetti
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
  • Banyo tekstili kategorisinde bulunan klozet takımları, banyo dekorasyonlarında da banyoya şık bir hava katmaktadır. Günümüzde neredeyse tüm banyolarda kullanılmakta olan klozet takımları banyonuzun hem temiz hem de şık görünmesini sağlamaktadır. Cimri’de Alessia, Confetti, iHouse, Doğuş Peluş, Giz Home gibi onlarca markanın içerisinden dekorasyonunuza en uygun klozet takımı modellerine ulaşabilir ve en ucuz klozet takımlarına sahip olabilirsiniz.

  • Doğru Klozet Takımı Nasıl Seçilmelidir?

    Klozet takımlarının pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Farklı renk ve desenlerdeki klozet takımlarından banyonuza en uygun modeli seçmek de dekorasyon açısından oldukça önemlidir. Doğru klozet takımı seçimlerinde de dikkat edilmesi gerekilen belirli noktalar bulunmaktadır. Bu durumlardan ilki, banyo için seçilecek klozet takımlarının banyoda kullanılan fayans, dolap veya duşakabin ile uyumlu olması gerekmektedir. Banyonuzdakoyu renkleri tercih ettiyseniz, klozet takımını daha açık renk seçerek banyonuzun aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz. Banyoda sık sık yerlerin ıslanması nedeniyle, klozet takımlarını seçerken özel ipten üretilmiş ve ıslaklığı emen klozet takımı seçmek doğru bir tercih olacaktır. Klozet takımlarını seçerken, banyonuzun ölçülerini de dikkate almanız gerekmektedir.

    Banyonuzun geniş veya dar olması klozet takımlarını da etkileyecektir. Banyoda kullanılan lavabo ve klozetin banyo içerisindeki konumu da klozet takımı seçimini yaparken göz önünde bulundurulmalıdır. Banyo dekorasyonunuzda sadelikten yanaysanız, desensiz ve tek renkli klozet takımlarını tercih etmeniz avantajlı olacaktır. Aksine banyo dekorasyonunu daha hareketli yapmak istiyorsanız, klasik ve sade klozet takımı modellerini bir kenara koyarak daha renkli ve desenli modelleri tercih etmeniz gerekmektedir. Klozet takımı seçimlerini yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise klozet takımının makinede yıkanabilir özellikte olmasıdır. Klozet takımlarının korumalı olması da bir diğer önemli etkenlerden biridir. Banyoda yerlerin ıslanabileceğini göz önünde bulundurarak, klozet takımındaki korumalar güvenliğinizi de sağlayacaktır. Klozet takımlarını parçalı olarak seçmekte avantajlı bir tercih olacaktır. Bu modeller, banyonuzun dekorasyonunu hazırlarken daha ferah bir banyo alanı sağlamaktadır. Dar bir alana sahipseniz, klozet takımlarının daha az parçaya sahip olması kalabalık yapmaması açısından önemli olacaktır. Siz de banyonuza ve dekorasyonunuza en uygun klozet takımı modellerine Cimri’den, en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.