Stickerlar, son dönemlerde hayatımıza giren, uygun fiyatlı dekoratif ürünler arasında neredeyse en başta yer almaktadır. Salon, muftak, yatak odası, derken banyo stickerları da üretildi. Klozetlerin üzerine yapıştırılan stickerlar ile banyo dekorunu değiştirmek isterseniz, Artikel, Dekorjinal ve Supersticx marka en ucuz klozet stickerlarını cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu stickerlar, klozet kapağı stickerı olarak kullanılabileceği gibi, sifonun üzerine de yapıştırılabilir. Bazı stickerlar sifonlarda kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Hatta yapıştırdığınızda, sifonun içinden çıkan bir insanın size baktığını görebilirsiniz. Bunların dışında, çocuk klozetleri için üretilen sevimli stickerlar da vardır. Bu stickerlar, çocuğa tuvalet alışkanlığı kazandırmak için faydalı olabilir. En ucuz klozet stickerı çeşitlerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Klozet Stickerları Nasıl Yapıştırılır?

Stickerların yapıştırılması oldukça kolaydır, ancak biraz dikkatli olunması faydalı olur. Stickerlar alındıklarında, ambalajlarından çıkartılmaları gerekir. Stickerlar, tek parça veya birkaç parçadan oluşurlar. Eğer birkaç parça ise, ambalajların üzerinde hangi kombinasyonla yapıştırılabileceği gösterilir. İsterseniz ambalajın üzerindeki kombinasyonu, isterseniz de kendi istediğiniz modeli uygulayabilirsiniz. Yapıştırma işlemine başlamadan önce, sticker kağıdının arkasındaki koruyucu film çıkartılır. Bu film oldukça ince yapıdadır. Çıkartırken dikkatli olmak stickera zarar vermemek önemlidir. Yapıştırmayı ne şekilde yapacağınızı aklınızda belirledikten sonra yapıştırma işlemine başlanır. Yapıştırırken, figürün üst bölümünden başlamak daha faydalı olur. İlk olarak en üstteki bölüm yavaşça yapıştırılır. Daha sonra arada hava kalmayacak şekilde düzeltilerek alt bölümler sırayla yapıştırılır. Hızlı ve birden yapıştırmaya çalışılırsa, sticker katlanabilir veya arada hava boşluğu kalabilir. Bu da görüntünün bozulmasına yol açar. O nedenle üst bölümden başlayıp, elimizle düzelterek yavaş yavaş alt bölüme inerek yapıştırmak faydalı olur.

Klozet Stickerı Fiyatları Ne Kadardır?

En ucuz klozet kapağı stickerlarının fiyatlarını, cimri.com sitesinde, sticker kategorisi altında yer alan, klozet stickerı sekmesine tıklayarak inceleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com sitesi, aradığınız ürünün satışını yapan online alışveriş mağazalarını sizin için gezerek, en uygun fiyatlı alternatifleri bulur ve tek tıkla ekranınıza getirir. Fiyat alarmı özelliğini kullanarak, kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz.