Beko 7805D Klima

4 yorum
Dış Ünite Ses Düzeyi 55 dB
Hız Kademesi 3 Kademe
Isıtma Kapasitesi 28000 BTU
İç Ünite Ses Düzeyi 37 dB
Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.
Özellikler
  • Özellikler

  • Dış Ünite Ses Düzeyi55 dB
  • Hız Kademesi3 Kademe
  • Isıtma Kapasitesi28000 BTU
  • İç Ünite Ses Düzeyi37 dB
  • Klima TipiDuvar Tipi
  • Soğutma Kapasitesi25000 BTU
Yorumlar
Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
Ekrem U.
19.01.2015Klima soğutma kapasitesi yüksek olan bir ürün. Antibakteriyel ve temizlenebilir filitrelere sahip olması ürünün kalitesini arttırmakta. Nem alma özelliğ de çok güzel bir detay.
Burak P.
19.01.2015Evimiz çok hava alan, serin bir ev. Kışın çetin olmasada üşüyoruz. İzmir'in havasına güven olmuyor. Doğalgazınız varsa ısıtmayı dert etmicekseniz ve arada bir yazın klima açıp serinlicekseniz bu klima uygundur. Ama ısıtması çok iyi de olsa deli gibi elektrik yiyor her klima gibi. Isıtma ve soğutma işlevini aynı anda makul fiyata kullanabileceğiniz diğer markalara göz atın.
19.01.2015180 derece dönebilen bi tasarımımı var havayı kurutmadan çalışıyor ve sağlıklı bir ortam hazırlıyor
19.01.2015Uzakdoğulu dev LG ile yerli dayanıklı eşya üreticisi Beko, klima pazarında aynı kareye isimlerini yazdırarak müşterilerin beğenisini karşılamaya çalışıyor. LG ve Beko’nun klima kardeşliği de diyebileceğimiz bu sinerji, karşımıza iddialı ürünler çıkmasını sağlamış. Neo Plasma serisi adı verilen 7000 serisi, adından da anlaşılacağı üzere neo plazma sistemi üzerine kurulu bir klima…Neo plazma sistemi ile havada bulunan gözle görülmeyecek kadar küçük tozları bile temizleyen kilma Jet Cool fonksiyonu ile de bulunduğu ortamı kısa sürede soğutabiliyor. Nem giderme konumu ve akıllı çalışma konumu fonksiyonları ile avantajlar sağlayan klimayı incelemenizi tavsiye ederiz.