En ucuz kız çocuk tuniklerini Cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız ürünün satışını yapan mağazaları sizin için gezerek, en uygun fiyatlı ürünleri ekranınıza getirir.

Minik kızınızı hem şık hem de havalı bir şekilde giydirmek istiyorsanız, kız çocuk tunik modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Esasında uzun gömlek anlamına gelen tunikleri çeşitli tayt, pantolon, eteklerle beraber çok çeşitli kombinlerde kullanabilirsiniz. Çok renkli bir etek modelini düz renkli bir uzun gömlek ile kombinleyebileceğiniz gibi; çok renkli bir çocuk tuniğini de düz renkli bir çocuk pantolonu ile kombinleyebilirsiniz. Çocukların en sevdiği etek modelleri arasında yer alan tütü etekleri, düz renk bir uzun gömlek ile giydirerek ortaya son derece güzel gir görüntü çıkarabilirsiniz. Ayrıca uzun gömlek ile çocuk taytlarını giydirerek gün içinde kızınızın rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Kız çocuk tunik çeşitleri nelerdir?

Kız çocuk gömlek modelleri arasında yazlık ve kışlık ürünler bulunmaktadır. Kışlık çocuk gömleklerini, çocuk hırkalarının ya da çocuk kazaklarının altına giydirerek oldukça uyumlu bir görüntü oluşturabilir ve kızınızın üşümesinin önüne geçebilirsiniz. Kız çocuk kıyafetleri arasında en çok ihtiyaç duyulan giysiler hiç şüphesiz ki bluzlar ve gömleklerdir. Çocuklar, üzerini çok çabuk kirletebildiği için değiştirmek için yanınızda sürekli yedek kıyafet taşımanız gerekebilir. Çocukların seveceği modellerde ve renklerde tasarlanan bu ürünler ile minik kızınızı mutlu edebilirsiniz.

Kız çocuk tunik modelleri nelerdir?

Renkli ve baskılı tasarıma sahip olan kısa kollu kız çocuk gömlek modelleri arasında, bebe yakalı olanları bulunmaktadır. Kolayca giydirilip çıkarılabilen bu gömlek modelini, çocuk pantolonları ve çocuk taytları ile birlikte kullanabilirsiniz. Renkli ve çiçekli baskılara sahip olan şifon çocuk gömleği ile minik kızınızın hanım hanımcık görünmesini sağlayabilirsiniz. Kızınızı da son moda trendlerine uygun bir şekilde giydirmek istiyorsanız, kız çocuk kot gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Hem yazın hem de kışın rahatlıkla kullanılabilen kız çocuk kot gömlek modellerini hem eteklerle hem de pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. En ucuz kız çocuk tuniklerini, Cimri.com sitesinde, kız çocuk giyim ve iç giyim kategorisi altındaki kız çocuk tunik sekmesinden görüntüleyebilirsiniz.