Wonder Kids Kız Çocuk Tulum ve Salopet

En Ucuz Wonder Kids Kız Çocuk Tulum ve Salopet Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Wonder Kids
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

En uygun fiyatlı kız çocuk tutulumları ve salopetleri Cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Günümüzde endüstrinin ve teknolojinin hızla ilerlemesi, çocuk hazır giyim sektörünün de gelişmesini sağladı. Çocuk giysilerine baktığımızda en az yetişkinler kadar geniş bir yelpazede marka ve model alternatifi olduğunu görüyoruz. Hatta yetişkinler için olan hemen her ürünün çocuklar için olan modelleri de mevcuttur. Çocuk tulumları ve salopetler, çocukların severek giydiği giysiler arasındadır. Tulum ve salopetler hem yazın hem de kışın kullanılabilen günlük giysilerdir. Çocuk ürünleri genellikle yaş gruplarına göre ayrılarak satışa sunulur. 14 yaş tulum modelleri ve fiyatlarını karşılaştırmak isterseniz, Cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çocuk tulumları yaş gruplarına göre nasıl ayrılır?

Çocuklar, çok hızlı geliştikleri için giysi bedenleri de neredeyse her yıl değişir. Çocuk giysilerinde, her yaş için bedenler ayrılabileceği gibi yaş gruplarına göre de beden ayrımı, 7-8 yaş, 9-11 yaş, 12 yaş, 13- 14 yaş şeklinde yapılabilir. En ucuz 12 yaş tulum modellerini cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Kız çocuk salopet tulumları nerede bulunur?

Salopet tulumlar, bir çeşit kot kumaşından üretilen askılı tulumlardır. Bu ürünler, kot kumaşından yapıldığı için kot tulum da denir. Bu tulumlar bazen omuzdan askılı şekilde, bazen de askıları indirilerek kullanılır. Askıların bağlı şekilde aşağıda kullanımı salopet tulumlarla adeta özdeşleşmiştir. İçine bir t-shirt giyerek askılar yukarı alınabilir veya kot gibi askılar aşağıya alınarak kullanılabilir. Bazı çocuklar ise, sadece tak askıyı omuzdan bağlayarak kullanmayı severler. Çeşitli şekillerde taşlanmış kot tulumlar da vardır. Oldukça rahat ve kullanışlı olduğundan hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından tercih edilir. Hatta anne kız takım salopet tulum modelleri de vardır. Salopet modellerini incelemek ve en ucuz kız çocuk salopetlerini görüntülemek isterseniz, cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kız çocuk tulumları ve salopetlerinin fiyatları ne kadardır?

En ucuz kız çocuk tulum ve salopetlerini Cimri.com sitesinde, kız çocuk giyim ve iç giyim kategorisi altında yer alan, kız çocuk tulum ve salopet sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.