Adora Kız Çocuk T-shirt

En Ucuz Adora Kız Çocuk T-shirt Fiyatları

44 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Adora
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

  Yetişkinlerin günlük hayatlarında çok fazla kullandıkları t-shirtler, çocuklar içinde aynı sıklıkla kullanılmaktadır. Kız çocuklarının giydiği t-shirtler, yetişkinlerinkinden farklı modelde üretilmektedir. Adoro, Soo Be, Andy Wawa, Adidas, Modakids gibi markaların ürettikleri kız çocuk t-shirt modellerini Cimri.com sitesinden bakıp alabilirsiniz.

 • KIZ ÇOCUK T-SHİRT MODELLERİ NELERDİR?

  Kız çocukları için kıyafet belirli bir yaştan sonra önemli bir durum haline gelmektedir. Bundan kaynaklı olarak da giydirilen t-shirtlerin modelleri farklılaşabilir. Çocukların sevdikleri çizgi film karakterleri ya da sevdikleri renklere sahip t-shirtler onlar için mutluluk kaynağıdır. Bu ürün genel olarak kısa kol ya da uzun kol şeklinde değişiklik gösterir. Bunlardan farklı olarak askılı modellerde mevcuttur. T-shirtlerin bedenleri kız çocuklarının yaş aralıklarına göre değişir. Cimri.comda ki kız t-shirt kategorisinde her yaşa ve bende uygun ürün mevcuttur. Bunlardan farklı olarak önemli bir nokta ise çocuklarımızın sağlıkları için üretilen ürünlerin kumaşının kaliteli olmasıdır. Tercihen ürünler pamuktan yapılmalıdır. Çocuklarımız için en sağlıklı olanı pamuktur. Ayrıca baskılı olan modellerin boyalarının kanserojen maddeden olmaması çok önemlidir. Sürekli giyilen bir giysi olduğu için kız çocuklarının tenlerine alerji yapmamalıdır. Bu özelliklere sahip ürünleri Cimri.com da bulabilirsiniz. Kız çocuk t-shirt fiyatları ise marka ve modellere göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun ürünler bulunmaktadır. Ürünleri alırken çocukların kendi kıyafetlerini seçmelerine izin vermek onlar için özgüven sağlar bunu da unutmamak gereklidir.

 • KIZ ÇOUK T-SHİRTLERİ NASIL TEMİZLENMELİDİR?

  Çocuklarımızın sağlığı her şeyden önce gelmektedir. Bu yüzden de giydikleri kıyafetlerin her zaman temiz olması önemlidir. Pamuktan üretildikleri için de temizlenmelerine dikkat edilmelidir. Temizlenmeleri elde ya da makinede gerçekleşebilir. Makinede yıkanırken pamuklu programda yıkanmalıdır. Elde yıkanırken de çok sıcak olmayan suda temizleyici maddeyle birlikte belli süre bekletildikten sonra sudan geçirilerek kurutulur. T-shirtlerin ön yüzeyinin baskılı olmasından kaynaklı makineye atılmadan önce ürünler ters çevrilmelidir. Böyle yapıldığı zaman ürünün kullanım süresi uzar ve ön yüzündeki baskılar devamlılığını korur. Bütçenize ve size en uygun kız çocuk t-shirt modellerini Cimri.comun geniş alışveriş yelpazesinde bulabilirsiniz.