Kız Çocuk Babet fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Babet modelleri ve Kız Çocuk Babet fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Babet kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kinetix, Polaris, DeFacto, Vicco, Lc Waikiki. 60 adet Kız Çocuk Babet fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Fiyat Aralığı
25 TL - 50 TL

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Babet Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kız Çocuk Babet markası:

En Çok İncelenen Kız Çocuk Babet Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kız Çocuk Babet Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
5 Ağustos 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 226 Kız Çocuk Babet modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Babet fiyatı 22.07 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Babet fiyatı 311.28 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Babet fiyatlarının ortalaması alındığında ise 5 Ağustos 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Babet fiyatı ise 45.43 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kız Çocuk Babet Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
16
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kız Çocuk Babet

Ayakkabılar insanların ilk ayağa kalktığından bu yana oldukça eski bir tarihe dayanan geçmişe sahiptir. Öncelikle dış koşullardan ayağı korumak için giyilse de zaman içerisinde şık bir aksesuar, dönem şartlarına göre değişen farklı modeller ve tarzları bünyesinde barındıran önemli bir giyim alternatifi olarak karşımıza çıkar. Bunlardan biri olan babetler ise özellikle 17. ve 20. yüzyıl arasında topuksuz ayakkabılara alternatif olarak üretilmiş, oldukça değişim gösterse de günümüze kadar ulaşan ve popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen bir ayakkabı modeli olarak bilinir. Hem şık hem de rahat hissetmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan bu ayakkabılar kız çocuklarının da vazgeçilmezleri arasında yer alır. Birbirinden farklı renkleri, tasarımları ve boyutları ile hemen her kız çocuğunun rüyalarını süsleyen bu ayakkabılar tüm dünyada sevilerek tercih edilir. Bayramlarda, özel günlerde, partilerde giymelerinin yanı sıra okulda veya günlük hayatta da tercih edilebilen kız çocuk babetleri, hem ebeveylerin hem de kız çocuklarının kurtarıcı parçaları arasında yer alır. 

Kız Çocuk Babet Modelleri ve Özellikleri

Kız çocuk babet seçenekleri birçok marka ve model sayesinde oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu nedenle tercih yaparken birçok seçenekle karşı karşıya kalmak kararsız kalmanıza sebep olabilse de çocuğunuza uygun bir babet modeline kolaylıkla karar verebilirsiniz. Özellikle renkler konusunda birçok çeşitliliğe sahip bu modeller toz pembe renginden siyaha kadar birçok alternatifi bir arada bulundurur. Okula giderken veya kalabalık ortamlarda uzun süreli giymek için koyu renk alternatiflerini tercih ederken açık renklerle somon, yavruağzı veya açık pembe, turuncu veya yeşil gibi farklı renkleri tercih edebilirsiniz. Üstelik masallara bile konu alan kırmızı babet ayakkabı seçenekleri de en çok aranan renkler arasında yerini alır. Üstelik parlak, sedefli veya mat seçenekleri de oldukça geniş bir alternatif sunar. Bu sayede çocuğunuzun hangi kıyafetine hangi ayakkabının daha uyumlu olduğunu düşünürken neredeyse hiç sıkıntı yaşamadan uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Doğumgünü, 23 Nisan kutlamaları veya bayramlar gibi özel anlarda sedefli ayakkabılar sıklıkla tercih edilse de günlük yaşamda da giyebileceği modeller olması sayesinde çocuklarınız için hemen her an rahatlıkla kullanabilme olanağına sahip olabilirsiniz. Kurdeleli, tokalı veya düz olmak farklı formlarda sunulan bu babet ayakkabılar, her çocuğun kolaylıkla sevebileceği modelleri bir arada bulabilmelerine olanak tanır. Kız çocuk babet markaları farklı tarzlarda ve modellerde birçok ürünü kullanıcılarına sunarak hemen herkesin, her kız çocuğunun istediği gibi bir modeli bulabilmesini sağlar. Tüm bu estetik ayrıntıların yanı sıra seçilen babet ayakkabıların çocuğunuzun ayak sağlığını da koruması gerekir. Ortopedik ayakkabılar sayesinde çocuğunuz her an rahat edebilirken aynı zamanda kas gelişimlerini de olumlu yönde etkilenir. Bu sayede babet ayakkabının hem estetik hem de sağlıklı olma avantajlarını bir arada görebilirsiniz. Çocuğunuzun ayak numarasına göre doğru bir tercih yaparak babet ayakkabısı içinde rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Esnek banta sahip, cırt cırtlı veya tokası ile geçebilen ayakkabı seçenekleri sayesinde çocuklarınız da bu babetleri tek başlarına kolaylıkla giyip çıkarabilirler. Böylece hem gelişimlerine destek olabilir hem de hayalini kurdukları babete sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. 

Kız Çocuk Babet Fiyatları

Kız çocuk babet fiyatları birçok modele, stile ve üretime bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu babet ayakkabıları satın almak isterken oldukça farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle tercihinizi yapmadan çocuğunuzun ihtiyaçlarını tam olarak göz önünde bulundurarak daha doğru bir fiyat analizi yapabilirsiniz. Çocuğunuzun ayak sağlığına uygun olarak seçeceğiniz ortopedik bir yapıya sahip olan babet ayakkabılar görece daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Fakat uzun süre boyunca herhangi bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalmadan kullanabilmeniz sayesinde bu babetler daha tasarruflu seçeneklerden biri olabilir. Ayrıca babetlerin tasarımları da bu seçimde önemlidir. Özel ve butik tasarımlar daha nadir olmaları nedeniyle daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Ayrıca fiyatlar sezonsal olarak da değişim gösterebilir. Örneğin; yeni sezon bir ürün yeni bir tasarım olması nedeniyle görece fiyatı daha fazla olabilir. Fakat modayı takip etmeyi seviyor, çocuğunuzun da bundan mahrum kalmasını istemiyorsanız bu seçeneklere de göz gezdirebilirsiniz. Tüm seçenekler arasında doğru bir fiyat karşılaştırması yapmak isterseniz Cimri.com’u ziyaret edebilir, birçok sitede yer alan babet ayakkabı modellerini ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. 

Kız Çocuk Babet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Babet satın alırken birçok seçeneğiniz olması nedeniyle kararsız kalabilirsiniz. Hem çocuğunuzun seveceği hem de sağlıklı şekilde kullanacağı bir babeti seçmek kolay gelmeyebilir. Fakat birçok seçeneğinizin bulunması sayesinde istediğiniz kriterlere uygun bir babeti kolaylıkla bulabilirsiniz. İlk olarak çocuğunuzun ayak sağlığı bu seçimler arasında ilk kriteri oluşturur. Çocuğunuzun gelişim sürecinde olan ayaklarını destekleyecek bir ortopedik forma sahip ayakkabıyı tercih etmek önemlidir. Ayrıca kullanılan malzeme kalitesinin de cildini tahriş etmemesi ve kanserojen madde içermemesi gerekir. Bunun yanı sıra çocuğunuzun genel olarak dolabını gözden geçirerek hangi renklerin daha uyumlu olduğuna karar verebilirsiniz. Açık tonlardan koyu tonlara ve birçok farklı renklere sahip bu ayakkabılar arasından çocuğunuzun sevebileceği bir ayakkabıyı kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Tüm bu ayrıntılar arasında kararsız kalmanız durumunda Cimri.com’u ziyaret edebilir, kız çocuk babet en ucuz seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını da okuyarak kendinize ve çocuğunuza en uygun ayakkabıyı seçebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery