Hayatlarınızı zenginleştiren kitaplarınızı aynı zamanda dekoratif olarak kullanmak istiyor ya da yeni kitaplarınız için kütüphanenizde yer bulamıyorsanız, Cimri.com’da sizi birbirinden farklı modellere sahip çok sayıda kitap tutucu desteği ile bir araya getiriyoruz. Evlerinizin salonlarını ya da yatak odalarını güzelleştirmek isterseniz Mat For Home, Love Letter ve Gold Dekor gibi birbirinden kaliteli markaların en güzel kitap tutucu modelleri Cimri’de sizleri bekliyor!

Kitap Tutucu Desteği Nedir?

Kitap desteği, 2 parçadan oluşan dekoratif bir üründür. Bu iki parçanın arasına sevdiğiniz kitapları koyabilir ve sabit durmalarını sağlayabilirsiniz. Üstelik kitap tutucunun iki parçası birbiri ile birleşik olmadığı için araya koyabileceğiniz kitap adetini siz belirleyebilirsiniz. Kitap tutucu desteği ile hem kitaplarınızı nereye koyacağınızı düşünmek zorunda kalmaz, hem de evinize modern ve şık bir hava kazandırabilirsiniz.

Kitap Tutucu Desteği Modelleri Nelerdir?

Kitap tutucuların ahşap, mermer, metal gibi malzemelerden üretilmiş pek çok modeli vardır. Bu modellerin bazıları canlı renklerde, bazıları siyah tonlarında, bazıları ise çocuk odalarına yönelik sevimli motiflerle, hayvancık figürleri ile ve çizgi kahramanlarla süslenerek üretilmiştir. Evinizin dekorasyon özelliklerine uyumlu modelleri seçmek, daha şık ve zarif bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Örneğin otantik dekorasyon özelliklerine sahip olan evlerde ahşap modeller şık bir görünüm yaratırken, genç ve modern bir çizgi için de metal kitap tutucu modelleri uygun olacaktır.

Dekoratif anlamda şık bir görünümü hedefliyorsanız kitap desteğinin arasına koyacağınız kitapların aynı renk tonlarına sahip olmasını hedefleyebilirsiniz. Birbiriyle uyumlu renklerde yan yana sıralanmış olan kitaplar, odanızın havasına zarafet katacaktır.

Kitap Tutucu Desteği Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Cimri.com tarafından sizler için bir araya getirilen kitap desteklerinin fiyatları 29-209 TL arasında değişmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve farklı fiyat seçenekleri, size ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan ürünü kolaylıkla seçme imkanı tanımaktadır. Cimri, sizin için en avantajlı fiyatları ve en kaliteli ürünleri bir araya getirmektedir. Cimri’nin fiyat alarmı aracı da beğendiğiniz ürün indirime girdiğinde size haber vermekte ve en avantajlı fiyatlarla sipariş oluşturmanızı sağlamaktadır.