Marka
Gravel
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • Salon ve oturma odası tekstili kategorisinde bulunan kırlentler; yatakları, kanepe veya koltukları süslemek için kullanılan, şık ve çoğunlukla desenli, dekoratif yastıklardır. Kırlent yastıklar, bulundukları ortama renk katarken, dekorasyonun yanı sıra konforunuzu da sağlamaktadır. Cimri’de Gravel, Apolena, Cadran, Dekorjinal, Özgül Grup gibi yüzlerce markanın içerisinden dekorasyonunuza en uygun kırlent modellerine ulaşabilir ve en ucuz fiyat seçenekleri ile farklı desen ve boyutlardaki kırlentlere sahip olabilirsiniz.

 • Kırlent Dekorasyonu Ve Kırlent Seçimi Nasıl Yapılır?

  Kırlentler bulundukları ortama ayrı bir hava katmaktadır. Evinizin dekorasyonuna yardımcı olurken aynı zamanda da en büyük konfor alanlarını sağlamaktadır. Kırlentler, kanepelere sıcaklık kazandırabilir. Kanepeleriniz özenle döşenmiş ise kırlentleri kullanarak sıcak bir hava elde edebilirsiniz. Kimi kişiler ise daha pastel renklerden hoşlanmaktadırlar. Kırlentlerinizi, oturma gruplarınız ile aynı ya da yakın renklerden seçerek dekorasyonunuzda daha sade bir alan elde edebilirsiniz. Çok fazla desen sevmiyorsanız, kırlentleriniz ile kontrast yakalayabilir ve tarzınızdan ödün vermeden şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kırlentlerinizi perdeleriniz ile de uyumlu bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Dekorasyondaki en önemli iki tekstil dokusu olan perde ve yastıklar arasındaki uyumu, göz alıcı bir şekilde kırlentleriniz ile sağlayabilirsiniz.

 • Kırlent Nasıl Yıkanmalıdır?

  Kırlentlerin de sıkça kullanıldıklarından ve açıkta durduklarından dolayı temizlenmeleri gerekmektedir. Bazı kırlentlerin yüzleri çıkarılıp yıkanabilirken, kimi kırlent modelleri ise fermuar bulundurmaz ve hatta mobilyalardan da sökülemezler. Her iki durumda da temizleme gereksiniminden makine veya elde temizlenmelidir. Kırlentleri temizlerken ihtiyacınız olabilecek malzemeler; sıvı bulaşık deterjanı, elektrikli süpürge, kuru temizleme losyonu ve bezdir. Yüzleri çıkarılabilir kırlentlerin temizlenmesi diğer kırlentlere göre daha kolaydır. Kırlentinizin fermuarını açarak içerisindeki yastığı boşaltarak makinede yıkayabilirsiniz.

  Makinenizi hassas yıkama programına ayarlayarak iki yemek kaşığı sıvı deterjan ekleyerek çalıştırabilirsiniz. Yıkama işlemi tamamladıktan sonra kırlentlerinizi hassas kurutma programında kurutarak temizleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Sabit kırlentleri ise; süpürgenizin fırçasını kullanarak yavaşça süpürebilirsiniz. Nemli bir beze bir çorba kaşığı kadar ekleyeceğiniz kuru temizleme losyonu ile kırlentlerinizi lekelerden arındırabilirsiniz. Yeniden temiz bir bez yardımı ile kırlentinizdeki leke ve losyonu temizleyebilir ve işleminizi sonlandırabilirsiniz.Siz de evinize ve dekorasyonunuza en uygun kırlent modellerine Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz fiyat seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz.