Kemirgen ve sürüngen hayvanların evcil hayvan olarak görülmesi yeni bir kavram. Ancak bunların pek çoğu çok sevimli birer ev arkadaşı olabiliyor. Ayrıca onların ilginç yaşamlarını keşfetmek hem yetişkinler hem de çocuklar için çok keyifli. Kaplumbağa, hamster, tavşan ve bukalemun evde beslemek için en çok tercih edilen kemirgen ve sürüngenler. Eğer çocuklu bir aileyseniz evde besleyeceğiniz kemirgen ya da sürüngenlerle çocukların doğa, hayvan biyolojisi üzerine pek çok öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Bu hayvanları beslemek için paketlenmiş hazır yemler bulunuyor. Sürüngen veya kemirgeninize uygun yem çeşidini tercih ederek onunla keyifli bir yaşam paylaşabilirsiniz.

Sürüngen Yemi Nedir?

Genellikle evde ya da ofiste beslenen kemirgen ve sürüngen türleri için geliştirilmiş hazır yemlerdir. Bunlar doğada tükettikleri besinlere eş değerde olacak şekilde formülize edilirler. Paketin üzerinde yazan koşullarda yemi saklamak ve yine belirtilen detaylara dikkat ederek kemirgen ya da sürüngeni beslemek önerilir.

Uygun Fiyatlı Sürüngen Yemi Nereden Alınır?

Evde beslediğiniz kemirgen ya da sürüngen hayvanlar için uygun fiyatlarla yem almak üzere cimri.com mağazalarını tercih edebilirsiniz. Farklı online satış kanallarındaki fiyatları karşılaştırma yapabileceğiniz bir biçimde paylaşan cimri.com ile ihtiyacınız olan yem ve yem ürünlerine avantajlı bir biçimde ulaşabilirsiniz. Böylece en ucuz sürüngen yemi, en kaliteli kemirgen yemi gibi aramalarınız için en zahmetsiz sonucu Cimri ile alabilirsiniz. Cimri, birden fazla sanal mağazanın ürünlerini paylaşan yapısıyla en zengin ürün çeşitliliğine de dakikalar içinde erişmenize yardım eder. Tetra, Sera, Gold Wings, Wondel Vogel, Ahm, JBL gibi markaların kemirgen yemi, sürüngen yemi ürünlerini cimri.com ile satın alabilirsiniz.