Sunny Seat Kedi Yatakları

En Ucuz Sunny Seat Kedi Yatakları Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  

Her canlının kendine ait bir yuvası ve yatağı vardır. Evlerin sevimli üyesi kedilerin de kendilerine özel bir yatakları olmalıdır. Birçok farklı çeşitte ve modelde üretilen kedi yatakları, farklı ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Siz de evinizin en minik ve sevimli üyesi için bir yatak edinmek isterseniz veya kedinizin artık küçük gelen yatağını değiştirmek isterseniz; en ucuz alışverişin adresi Cimri.com’da Lion, Trixie gibi markalara ait kedi yatağı çeşitlerini en uygun fiyat avantajlarıyla bulabilirsiniz!

Kedi Yatakları Nedir?

Kedilerin uyumaları, dinlenmeleri ve rahat zaman geçirmeleri için genellikle yün, peluş ve yumuşak malzemelerden üretilen kedi eşyalarına verilen isimlerdir. Evlerde en çok kalorifer, şömine gibi ısı kaynakları yanında olmayı seven kediler, uyku saatlerinde kendilerine ait belirlediği yerlerde uyurlar. Rahatına ve sıcağa düşkün bu evcil hayvanlar için özel üretilen kedi yatak çeşitleri, tam da bu konfor arayışına göredir.

Kedi Yatağı Nasıl Olmalı?

Kediler yastık, minder gibi yumuşak yerlerde uyumaya bayılırlar. Fakat bir kedi yatağı, kedinin tırnaklarını rahat geçireceği ve delik deşik olmayacak bir yatak olmalıdır. Kedinizin büyüklüğüne ve ihtiyacına göre bir yatak seçmelisiniz. Büyük kedi yatakları ebatları ile her yaşta ve irilikte kedilere uygundur. Polar kedi yatağı modelleri sıcaklığı ve yumuşaklığı ile estetik bir görüntü oluşturmaktadır. Ev içinde rahatça kullanılabilecek yavru kedi yatakları, büyüme evresini tamamlayana dek küçük kediler için iyi bir korunak olacaktır. Cama, pencere kenarlarına asılabilen kedi yatağı modelleri dar alanlı evlerde büyük tercih nedenidir. Renkli ve şık peluş kedi yatakları görselliği zengin çeşitlerdir. Tıpkı cam kenarlarına olduğu gibi radyatörlere de asılabilen modelleri de mevcuttur. Soğuk iklimlerde elyaf dolgulu çeşitler oldukça işlevseldir.

Bu yataklar; kıl, tüy dökme gibi sorunları tek noktada toplayan yapılarıyla temizlik dostu ürünlerdir. Köpük dolgu ve sağlam kumaşlardan üretilen, uzun yıllar boyunca kullanılabilen bu ürünler fermuarlı, kapalı ve farklı renk seçeneklerine sahip olarak üretilirler. Dizaynları ve renk seçimleri kedilerin çabuk alışabileceği şekillerde üretilen bu ürünler; kedi yatak eğitiminde ve kedinin aileye alışmasında büyük yardımcılardır. Temizliği kolay ürünler olan bu yataklar, kedinizin kendini güvende hissedeceği bir yerdir.