Ofislerde masa düzenine yardımcı bir takım ekipmanlar vardır. Kalemlik, notluk, kartvizitlik gibi ürünler bu gruptandır. Özellikle kartvizitlikler; kişiye ait olan firma kartvizitlerini düzenli tutma konusunda çok başarılıdır. Ziyaretinize gelen bir müşteriye masa üstünde bulunan kartvizitliğinizden kartınızı takdim edebilirsiniz. Aynı zamanda diğer firmalar ve kişilere ait kartvizitleri bir defter içerisinde düzenli tutmaya yardımcı kartvizitlik çeşitleri de vardır. Siz de ofisinizdeki genel düzeniniz için birbirinden kaliteli kartvizitlik çeşitlerine göz atmak isterseniz; Önder, Bigpoint, Mas, Serve, Durable gibi markalara ait ürünleri, en ucuz alışverişin adresi Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Kartvizitlik Ne İşe Yarar?

İşyerlerinde özellikle farklı kurum ve kişilerle yapılan diyaloglar sonucunda iletişimde kalmak için kartvizit verilir. Kartvizitler; gerekli olduğu anda firmaya veya kişiye ulaşmak için iyi bir araçtır. Zamanla biriken bu kartların kaybolma ya da arandığında bulunamama risklerini ortadan kaldırmak için en iyi çözüm ise; defter şeklinde kartvizitliklerdir. Şık tasarımları ile farklı kartvizitlik modelleri, ofislerde en iyi yardımcılardandır.

Kartvizitlik Çeşitleri Nelerdir?

Masaüstü kartvizitlik; adından da belli olduğu üzere, masa üzerinde kullanıma uygun, kişinin kendi kartvizitlerini yerleştirmesi amacıyla üretilmiş çeşitlerdir. Farklı renklerde üretilen metal kartvizitlikler, kaliteli deri malzemeden üretilen şık deri kartvizitlikler ve saydam plastik malzemeden üretilen şeffaf kartvizitlikler bu gruptandır.

Defter kartvizitlik; bir diğer ismi ajanda kartvizitlik olan bu modeller, birçok kişiye ve kuruma ait kartvizitleri düzende tutmak amacıyla tasarlanmıştır. Ofislerde kullanıldığı gibi taşıma gereken anlarda da kişiye kolaylık sağlar. Farklı ebatlarıyla her çantaya uyumludurlar. Fihristli kartvizitlikler de bu gruptandır. İsime göre sıralama yapılabilmesiyle kullanışlı olan fihristli modeller, her ofiste kendine yer edinmeyi başarmıştır. Kartvizitlik albümü; şirketler için işlevsel bir promosyon seçeneğidir aynı zamanda. Kapak kısmına şirket logosu ve ismi bastırılarak müşterilerin her zaman kullanacağı bir hediyeye dönüştürmek mümkündür.

Kapaklı kartvizitlik; kişisel kullanım için uygundur. Şık bir metal kap içerisine birden fazla kartvizit almasıyla özellikle işyeri sahipleri, firma temsilcileri ve satış danışmanları tarafından çok kullanılır. Son dönemde üzeri baskılı kartlıklar, renkli tasarımlarıyla genç çalışanlara hitap etmektedir.