track source

Kanvas Tablo

En Ucuz Kanvas Tablo Fiyatları

317537 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Kanvas Tablo fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kanvas Tablo modelleri ve Kanvas Tablo fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kanvas Tablo kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Tablomega, Dekor Sevgisi, Tablodenizi, Angemiel. 317537 adet Kanvas Tablo fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Tablom Tarladan Dönüş 70x100 cm Kanvas Tablo
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Kanvas Tablo Nedir, Ne İşe Yarar?

Kanvas tablo, ünlü ressamların resimleri ve diğer birçok dijital ortamdaki resimler, gerekli teknolojiler kullanılarak tuvalin üstüne baskı yapılmasıdır. Tamamen doğal olmayan bu tablolar sadece bilgisayar ortamlarındaki resimler için kullanılmaktadır. Ressamların önceden tuval bezi olarak kullandığı tablolar artık teknolojinin yardımı ile daha çabuk ve canlı resimler kanvas tablo ürünlerine baskı yapılarak yapılabilmektedir. Teknoloji geliştikçe hayatlarımız kolaylaşırken kanvas tablo ürünleri sayesinde de daha uygun fiyatlarda ev ve iş yerlerimize tablolar alabilmekteyiz.

Kanvas Tablo Çeşitleri Nelerdir Ve Nerede Kullanılır?

Kanvas tablo çeşitleri malzeme olarak fazla olmasa da resim olarak çok fazladır. Boyutlara göre küçük ve büyük kanvas tablo, renk ve resimlere göre kanvas tablo, dijital baskı yapılan kanvas tablo şeklinde kanvas tablo çeşitleri bulunsa da en çok dijital ortamda basılan resimlerin çeşitliliği fazladır. Kanvas tablo çeşitleri genel olarak ofis ve iş yerlerinde daha lüks ve farklı bir hava katması için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra evlerin salon ve diğer odalarında da bu tür tabloları görme ihtimalimiz de bulunmaktadır.

Kanvas Tablo Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kanvas tablo ürün alırken dikkat edilecek nokta yapılan baskıların ne kadar kaliteli tuval bezlerine işlendiğidir. Bazı kanvas tablo ürünleribir süre sonra renkleri atabilir ya da bu tarz olumsuz şeyler görülebilmektedir. Kalitesiz baskı ve tuvalin sonucu olarak paranıza yazık olmasını istemiyorsanız kaliteli üretici markalar ile anlaşarak daha kaliteli kanvas tablo ürünleri almanız sizin için de sağlıklı olacaktır.

Dekorasyonda Kanvas Tablo Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Dekoratif amaçla tablo yerleştirmek adeta bir sanattır. Tablonun güzelliği, doğru yerde sergilenmesi ile ortaya çıkar. Tablonuzu asmadan önce içinde bulunduğunuz mekanın stilini ve ölçülerini iyice belirlemeniz gerekir. Tabloların büyük mekanlarda yarattığı etki, küçük mekanlardaki etkisi ile aynı olmayacaktır. Tablonun teması, sergileyeceğiniz odanın teması ile uyumlu olmalıdır. Örneğin, tablonuzu salona asacaksanız salonunuzdaki renklerin genelini göz önünde bulundurmalısınız. Eğer salonunuz pastel ve sade tonlara sahipse, canlı renkte bir tablo kullanımı salonunuza iddialı bir hava getirecektir. Kanvas tablo kullanımında aydınlatma da çok önemlidir. Lokal ya da vurgu aydınlatma yöntemleri ile dikkatleri tablonuzun üzerinde toplayabilirsiniz.

Kanvas Tablo Fiyatları Ve Kaliteli Üretici Markalar Nelerdir?

Kanvas tablo fiyatları resmin kalitesinin yanı sıra kullanıldığı malzeme ve tablonun boyutuna göre fiyat artmakta ve değişmektedir. Dekorlof, Artikel, Arte, Dekorjinal, Adore, Retro, Tabloshop, Pop Art, Dekoratif şeklinde daha birçok satıcı marka ve üretici firma bulunmaktadır. Kanvas tablo fiyatları genel olarak en az 15-20 TL civarında başlamaktadır. Boyut ve kalite arttıkça fiyatı da oranlı bir şekilde artmaktadır. En fazla kanvas tablo fiyatları ise 750 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Tabi bu fiyat ayrıca ressamın kalitesine göre daha da yükselebilmektedir. En uygun fiyatlı kanvas tablo ürünlerini Cimri.com’da bulabilirsiniz.

track source