Marka
Duvar Tasarım
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Kanvas tablo, bir evin dekorasyonuna güzel bir hava katmak için kullanılabilecek parçaların başında gelir. Kanvas tablolar evlerin salonlarında, mutfaklarında ya da çocuk odalarında kullanılabilir. Eğer siz de evinize renk katmak için güzel kanvas tablo modelleri satın almak istiyorsanız, Cimri.com’da sizin için bir araya getirdiğimiz yüzlerce modelin içinden seçiminizi yapabilirsiniz. Cimri’de Dekorjinal, Tabloshop, Moda Canvas, Artel ve Özgül Grup gibi en kaliteli markaların kanvas tablolarını en ucuz fiyatlarla bulabilirsiniz.

Kanvas Tablo Nedir?

Kanvas tablo baskı yolu ile elde edilen bir tablo çeşididir. Ressamların resim çizmekte kullandıkları tuval bezine, dijital baskı makineleri ile baskı yapılır. Kanvas tablo, kalitesini %100 pamuk olan bezinden alır. Bununla birlikte bugün piyasada sentetikten üretilen kanvas tablo çeşitlerini bulmak da mümkündür. En kaliteli görüntü ise her zaman pamuktan elde edilir.

Kanvas tablo kişiye özel de yapılabilir. Kişiye özel olan modellerde istenen resmin baskısı kullanılabilir, ölçü isteğe göre belirlenebilir, varak ve doku çalışmaları yapılabilir. Kişiye özel kanvas tablolar özel günlerde hediye etmek için de harika bir seçenektir.

Dekorasyonda Kanvas Tablo Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Dekoratif amaçla tablo yerleştirmek adeta bir sanattır. Tablonun güzelliği, doğru yerde sergilenmesi ile ortaya çıkar.

Tablonuzu asmadan önce içinde bulunduğunuz mekanın stilini ve ölçülerini iyice belirlemeniz gerekir. Tabloların büyük mekanlarda yarattığı etki, küçük mekanlardaki etkisi ile aynı olmayacaktır.

Tablonun teması, sergileyeceğiniz odanın teması ile uyumlu olmalıdır. Örneğin, tablonuzu salona asacaksanız salonunuzdaki renklerin genelini göz önünde bulundurmalısınız. Eğer salonunuz pastel ve sade tonlara sahipse, canlı renkte bir tablo kullanımı salonunuza iddialı bir hava getirecektir. Kanvas tablo kullanımında aydınlatma da çok önemlidir. Lokal ya da vurgu aydınlatma yöntemleri ile dikkatleri tablonuzun üzerinde toplayabilirsiniz.

Kanvas tablolarla evinize güzellik katmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Cimri’de yer alan birbirinden şık ve iddialı tablo modelleri ile evinizi hiç olmadığı kadar zarif bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Cimri’de en ucuz kanvas tablo modellerini bir arada görebilir, hatta fiyat alarmı aracından yararlanarak beğendiğiniz tabloyu indirime girdiğinde satın alabilirsiniz.