track source

Kağıt Temizlik Ürünü

Kağıt Temizlik Ürünü Fiyatları

2057 Ürün gösteriliyor.
Kağıt Temizlik Ürünü fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kağıt Temizlik Ürünü modelleri ve Kağıt Temizlik Ürünü fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kağıt Temizlik Ürünü kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Tuvalet Kağıdı, Islak Mendil, Kağıt Havlu, Peçete, Kağıt Mendil. 2057 adet Kağıt Temizlik Ürünü fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Kağıt Temizlik Ürünleri

Kağıt ürünler artık sadece ağaçtan yapılmaması ve daha çok geri dönüşüm ürünlerinin kullanılmaya başlamasıyla birlikte hammaddesi kağıt olan ürünler geçmişe oranla daha ucuza mal edilebilmektedir. Bu durum kağıttan imal edilen temizlik ürünlerine de yansımıştır. Bu ürünler geri dönüşüm malzemeleri ile üretilebilmek ile birlikte, kullanıldıktan Sonra da geri dönüşüm yoluyla tekrar kullanıma sunulabilmektedir. Bu özelliğinin yanında kağıt temizlik ürünleri, vücut temizliği ve hijyen anlamında hayatımızı kolaylaştıran gereçlerden oluşmaktadır. İhtiyaçlar doğrultusunda ortaya çıkan kağıt temizlik ürünleri, sadece kişisel temizlik değil, çok amaçlı bir şekilde temizlik ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. 

Kağıt Temizlik Ürünü Çeşitleri

Kişisel temizlik yönüyle öne çıkan kağıt temizlik ürünleri, insanların zamanla Ortaya çıkan ihtiyaçları çerçevesinde çeşitlilik arz etmiştir. Kağıt temizlik ürün çeşitleri, Genellikle kişisel temizlik amacına yönelik olup ortam temizliklerinde pek kullanılmaz. Bu açıdan kişiselleştirilmiş çeşitleri bulunmakla birlikte, standart nitelikte ürün çeşitleri de bulunmaktadır. Kağıt kullanımının geri dönüşümün yaygınlaştığı günümüzde kağıt temizlik ürünlerine  ve çeşitlerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür. Bu ürünler ev içerisinde kullanılabileceği gibi Cafe, Restaurant gibi kamuya açık alanlarda da kullanılabilir. Kullanılacak yere göre değişik seçenekler ile karşılaşılabilir. 

Peçete

Peçete, eskiden beri kullanılagelen bir temizlik ürünü çeşididir. Kağıt kullanımının yaygınlaşmasından önce pamuktan üretilen kumaşlarla peçete ihtiyacı karşılanmaktaydı. Kağıttan imal edilen peçetenin maliyetinin endüstrileşme ile birlikte ucuzlaması ile artık pamuktan peçete yerine kağıt peçete ürünleri daha yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Şimdilerde, sade kağıt peçetelerden şık görünümlü ve göz alıcı motiflerle bezeli peçetelere kadar her çeşit kağıt peçete üretilebilmektedir. Bu sayede, eskiden olduğu gibi göz alıcı motifli ve rengarenk kağıt peçeteler sofralardaki yerini korumaktadır.

Kağıt Mendil

Sofralara özbilgi peçetelerin kişisel kullanımı yönelik olanlarına kağıt mendil adı verilmektedir. Tıpkı peçetede olduğu gibi ilk zamanlarda pamuktan imal edilen mendiller, tekrar kullanılması için yıkanmasının ve kurutulmasının oluşturduğu zorluk ile beraber, kağıt kullanımının yaygınlaşması ve kağıttan ürün imal edilmesinin ucuzlaması sayesinde kağıt mendil olarak kişisel kullanıma sunulmuştur. Özellikle kış aylarında kağıt mendil tüketimi artmaktadır. Ancak mevsimden bağımsız olarak sürekli kullanılabilen kağıt mendiller, kişisel temizlik adına bireylerin her daim yanında bulundurduğu ürünlerdendir. 

Tuvalet Kağıdı

Endüstrileşme ile birlikte temizlik ürünlerinde Kağıt kullanımının artması ile Belki de kullanımı en çok yaygınlaşan ürün tuvalet kağıtları olmuştur. Kağıt kullanımının yaygın olmadığı dönemlerde elbette ki tuvalet kağıdı işlevini gören ürünler kullanılmaktaydı. Ancak hijyen açısından tek kullanımlık ürün sayılan tuvalet kağıdının kullanılması, bu ürünü alternatifsiz hale getirmiştir.  Diğer ürünlere kıyasla tuvalet kağıdı yerine eskilerde kullanılan ürünler artık tercih edilmemektedir. İkili dörtlü daha çok sayılarda paketlenen tuvalet kağıtları, Sadece evlerde kullanılmamakta kamuya açık da tüm tuvaletlerde kullanılmaktadır. Kişisel temizlik hıfzıssıhha yönüyle Tuvalet kağıdı kullanılması oldukça önemlidir. 

Kağıt Havlu

Kağıt havlu temizlik ürünleri, Bir havludan beklenen kurulama özelliğini sağlamakla birlikte tek kullanımlık olması sayesinde tüketiciyi tekrar yıkama ve kurutma zahmetinden kurtarır. Kağıt ürünlerinin eskiye oranla daha ucuza mal edilmesi sayesinde uygun fiyatlarda kağıt havlu temin edilebilir. Kağıt havlular sadece kişisel temizlik amaçlı kullanılmaz. Aynı zamanda evlerin her yerinde çok amaçlı olarak kullanılabilir. İkili veya üçlü paketlerden daha fazla adetler içeren çoklu paketlere kadar tüm perakende marketlerden veya sarf malzemesi satılan yerlerden tedarik edilebilir.

Islak Mendil

Bilinen pamuktan yapılmış kumaş mendillerin alkollü veya alkolsüz sıvılarla ıslatılarak, kağıt mendilden farklı bir alternatif ürün sunulmuştur. Ancak kullanılan malzeme Pamuktan yapılmış kumaşın bir alt kalitesidir. Ancak üründe kullanılan malzeme, kağıt peçeteye kıyasla daha dayanıklıdır. Alkollü ıslak mendiller sayesinde dezenfektan etkisi sağlanabilir. Alkole ve cilde karşı hassasiyet açısından alkolsüz ıslak mendil çeşitleri de tercih edilmektedir. Bu özelliklerinin yanı sıra içerdiği parfüm sayesinde bıraktığı hoş koku ile sadece temizlik açısından değil, kişisel bakım açısından da kullanılabilmektedir. Alkolsüz ve parabensiz aynı zamanda cilde zarar vermeyen ıslak mendiller, son zamanlarda bebek ürünleri içerisinde tüketiciler tarafından çokça tercih edilmektedir .

Kağıt Temizlik Ürünü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kişisel temizliğe yönelik ürünler olduğu için sadece temizlik amaçlı olarak ürün tercih etmek yerine aynı zamanda cilde zarar vermeyecek içerikte, özellikle yumuşak ve kaliteli kağıttan imal edilmiş ürünler kullanılması tüketici memnuniyetini arttıracaktır. Aynı zamanda geri dönüştürülebilen ürünler kullanılması geri dönüşüm sürecine bir katkı sağlayacaktır. Cilt ile temas eden ürünlerde kullanılan malzemenin kaliteli olması, tüketiciler açısından en çok dikkat edilen özelliklerden birisidir. Örneğin bebek bakımı sırasında kullanılan bir ıslak mendilin alkol ve paraben içermemesi ve ürünün marka bilinirliği tüketiciler tarafından bir tercih sebebidir. 

Kağıt Temizlik Ürünü Fiyatları

Kağıt temizlik ürünleri fiyatı,  aynı tür ürünler bir arada karşılaştırılsa bile farklılık arz edecektir. Çünkü aynı ürünlerde dahi oluşan kalite farklılığı fiyatlara yansıyacağı için aynı olmayan iki ürünü karşılaştırmak doğru olmaz. Ancak hem fiyat hem kalite yönüyle artık internet üzerinden tüm karşılaştırmalar yapılarak kağıt temizlik ürünleri en uygun fiyata bulunulabilir. Ürünlerin fiyatlarında öne çıkan etken, ürünün ait olduğu markanın bilinirliği ve ürünün kalitesidir. 

track source