Kadın Çorap

Kadın Çorap Fiyatları

2413 Ürün gösteriliyor.
Kadın Çorap fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kadın Çorap modelleri ve Kadın Çorap fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kadın Çorap kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Külotlu Çorap, Soket Çorap, Bayan Patik Çorap, Diz Altı Çorap / Pantolon Çorabı, Bayan Çorap Seti. 2413 adet Kadın Çorap fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kadın Çorap Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Kadın Çorap markası:

2021 yılı Kadın Çorap Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 5 Kadın Çorap modeli içerisinde en ucuz Kadın Çorap fiyatı 3.75 TL iken, en yüksek Kadın Çorap fiyatı 23.95 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kadın Çorap fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kadın Çorap fiyatı ise 9.42 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kadın Çorap

Her kadının ihtiyaç duyduğu ve kullandığı bir takım ürünler vardır. Makyaj malzemeleri, ayakkabılar ve kıyafetler bu ürünler arasında yer alır. Kadın ürünleri söz konusu olduğunda en çok aranan ürünlerden biri de kadın çoraplarıdır. Ten çoraplarından soket çoraplara birçok farklı modeliyle kadın çorapları daima tercih edilen ürünlerdir. Beklenmedik anlarda sizi zor durumda bırakmaması ve bir kere aldığınızda uzun süreler kullanabilmek adına çorap alırken kaliteli ve rahat olmasına dikkat etmek gerekir.

Kadınlar için çorap seçenekleri oldukça çeşitlidir. Örneğin daha klasik durumlarda ten rengi çoraplar tercih edilirken günlük olarak ve ev içinde daha çok soket ve patik çoraplar tercih edilir. Bu çoraplar birbirinden farklı özellikleriyle ön plana çıkar. Ayakkabınızın altında şık ve göz alıcı duran çoraplarla siz de tarzınızı tamamlayabilirsiniz. İsterseniz sade, isterseniz de farklı desenlere sahip modelleriyle kadın çoraplarının birçok çeşidi bulunur.

Kadın Çorabı Modelleri

Kadın çorap çeşitleri kullanım alanına ve tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Kadın patik çorap son yıllarda en çok tercih edilen çorap modelleri arasındadır. Ayakkabınızın içinde rahat etmenizi sağlayan bu çoraplar ev gibi ayakkabısız dolaştığınız iç mekanlarda da rahat etmenizi sağlar. Düz renk modelleri olduğu gibi sayısız model ve desene sahip patik çoraplar da bulunur. Kadınlar için soket çorap modelleri ise patik çoraplara kıyasla daha uzundur. Daha çok kış aylarında tercih edilen bu çoraplar da farklı tasarımlarıyla ön plana çıkar. Uzunluk söz konusu olduğunda soket çoraplardan sonra diz altı çorap modelleri gelir. Genellikle ten rengi çorapların içinde yer aldığı bu kategori kadınlar arasında sevilen modellerdendir. Özellikle diz altı eteklerle tercih edilen bu çoraplar ten rengi ve ince modelleriyle cildinizin pürüzsüz ve zarif görünmesini sağlar. Bunun yanı sıra diz üstü çorap modelleri ve jartiyer çorabı da bulunur. Bir nebze daha uzun olan bu modeller daha kısa eteklerle giyilebilir. Külotlu çorap modelleri ise ten rengi modellerin yanı sıra zaman zaman daha kalın modellere sahip olabilir. En uzun çorap çeşidi olan külotlu çoraplar aşağı düşmeden cildinizde sıkı ve pürüzsüz görünür. Görece kısa eteklerle de giyilebilen külotlu çoraplar şık görünse de zaman zaman çorap kaçması diye de adlandırılan çorabın daha kolay yırtılmasına sebep olabilir. Bu problemle sık karşılaşan kullanıcıların satın alırken külotlu çorabın kaliteli olmasına özellikle özen göstermesi faydalı olabilir. Ayakkabının altından görünmeyen suba çorap modelleri ayakkabınızın içinde çorap yokmuş gibi göstererek görüntünüze zarafet katabilir.  Genel olarak kadın çoraplarına bakıldığında sayısız desende ve farklı tasarıma sahip birbirinden şık çorap modelleri bulunur. Siz de bu kadar çeşit arasından şık ve ihtiyaçlarınıza uygun çorap satın alabilirsiniz.

Kadın Çorabı Fiyatları

Kadın çorap fiyatları ürünlerin tasarımı ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örneğin daha uzun ve daha ayrıntılı desenlere sahip çorap modellerinin daha yüksek fiyatlı olduğunu görebilirsiniz. Diğer taraftan düz renkli çoraplar fiyat bakımından daha uygun olabilir. Fiyat üzerinde etkili olan diğer bir etken ise çorabın yapım malzemesidir. Pamuklu ve tamamen yün olan çorapların diğer çoraplarla arasında fiyat farkları olabilir. Bununla birlikte polyester ve elastan gibi farklı malzemelerin de çorabın yapımında kullanıldığı ve içeriğine dahil olduğu modellerde daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ne tür bir malzemeden yapıldığı kadar çorabın markası da ürünün fiyatı üzerinde etki sahibidir. Birçok spor ve kadın giyim markasının çorap kategorisinde de ürünleri bulunur. Normal şartlarda görece yüksek fiyatlara sahip olan bir giyim markasının çorapları da genellikle pahalıdır. Her ne kadar bazı çoraplar tasarımı ve ham maddesi itibariyle yüksek fiyatlara sahip olsa da düşük bütçelere de sayısız farklı modelde çorap bulabilirsiniz.  Siz de çorabınızın markası ve deseni konusunda bir nebze daha esnek davranarak tarzınıza ve beğenilerinize uygun şık ve bütçe dostu bir çorap bulabilirsiniz.

Kadın Çorabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kadın çorabı alırken her kullanıcı farklı özelliklere dikkat eder. Bu nedenle öncelikle kullanıcıların ne tür bir ürün istediklerini ve ihtiyaçlarını iyi tespit etmeleri gerekir. Örneğin daha çok pantolon giyiyorsanız farklı modellere sahip pantolon çorabı size göre olabilir. Model olarak diz altı çoraplara benzeyen bu ürünler pantolon giyerken rahat etmenizi sağlar. Bir kere çorap aldığınızda sizi uzun süreler idare etmesini istiyorsanız siz de kadın çorap seti modellerine göz atabilirsiniz. Benzer çorap modellerinin yer aldığı bir paketi satın alarak siz de uzun süreler çorap satın almaya gerek duymadan tarzınıza uygun çoraplar satın alabilirsiniz. Çorap alırken dikkat edilecek diğer bir husus çorabın ham maddesidir. Ayağınızın ferah kalması ve rahat etmesini özellikle önemsiyorsanız siz de bu amaçlar için özel olarak tasarlanmış çorapları tercih edebilirsiniz. Bu noktada düşük bütçe ve sunduğu rahatlık sebebiyle pamuklu çoraplara göz atabilirsiniz. Yün gibi tamamıyla doğal maddelerden yapılan çoraplar da kışın ayaklarınızı sıcak tutmakla kalmayıp daha rahat etmesini de sağlayabilir. Hammaddesiyle bağlantılı olarak alacağınız çorabın kaliteli olmasına da önem gösterebilirsiniz. Bazı zamanlar göz alıcı tasarımlara sahip çorapların bir veya iki kez giydikten sonra deforme olduğunu görmeniz mümkündür. Bu noktada dikkat çeken bir tasarımın yanı sıra kalitesinin de yüksek olması çorabınızı daha uzun süreler giymenizi sağlayabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery