ISLAK MENDİL NEDİR?

Bu ürünler, günlük bakımın ve ev temizliğinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Tek kullanımlık olmaları hijyen açısından avantajlıdır. Bebekler için, petler için, gün içinde kişilerin yanlarında taşıması için çanta boyu mendil, ev temizliğine uygun büyük ambalajlı mendiller olmak üzere çok çeşitli nemli mendiller vardır.

Islak Mendiller Cilde Zararlı mıdır?

Bu ürünler, uygun şartlarda üretildiğinde cilde zararlı değildir. Hassas ciltler için alkolsüz ve nemli mendiller vardır. Bebeklerin, hastaların ve petlerin kullanımına uygundur.

Islak Mendil Kullanım Alanları Nelerdir?

Bebek ıslak mendilleri, bebek bakımının vazgeçilmezidir. Bebeğinizi yıkamadığınız günlerde bebek mendilleri yardımı ile silerek temizleyebilirsiniz. Özellikle kıvrım bölgelerinde oluşabilecek rahatsızlıktan bebekleriniz kurtulacak ve aynı zamanda da güzel kokacaklardır. Bebekler kendileri yemek yemeye başlama aşamasına geçtiklerinde, yemeği üstlerine ve ciltlerine bulaştırırlar. Her öğünde bebeğin yıkanması mümkün olmayacaktır. Bu tip durumlarda da bebekleri için özel üretilmiş nemli mendiller kullanılmaktadır. Bebeğinizin bez değişikliği sırasında temizlik yaparken de bebek mendilleri hijyen konusunda yardımcı olacak ve pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olacaktır. Bebek nemli mendilleri zararlı değildir. Alkol içermezler ve bebeklerin hassas cildi için özel olarak içerikleri düzenlenmiştir. Alkolsüz bebek ıslak mendilleri yetişkinler tarafından da kullanılabilmektedir.

Pet ıslak mendilleri yine evcil hayvanınızı sokakta yürüyüşe çıkardıktan sonra temizlemek için ve banyo yaptıramayacağınız ama temizlenmeleri gereken durumlarda imdadınıza yetişecektir. Pet nemli mendilleri de köpekler ve diğer hayvanlarınız için özel olarak üretilmektedir ve onların ciltlerinde tahrişe neden olmayacak şekilde formüle edilmiştir.

Hasta bakımı, ev ve tezgah temizliğinde de ıslak mendiller çok sık kullanılmaktadır. Bu tip kullanımlar için büyük boy ıslak mendil paketleri tercih etmek gereklidir. Islak mendilleri kullandıktan sonra, nemli mendil ambalajının üzerinde bulunan açık kısım iyi kapatılmalıdır. Aksi takdirde mendillerin su içeriği buharlaşacak ve kuruyan mendiller kullanılamaz hale gelecektir.

İhtiyacınıza uygun ve güvenle kullanabileceğiniz, Komili, Uni Wipes, Huggies, Mustela, Uni Baby, Carrefour, Familia ve Sleepy marka nemli mendilleri, cimri.com sitesinden, en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

https://www.cimri.com/islak-mendil