En uygun fiyatlı işçi dolaplarını, cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız soyunma odası dolabının satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en ucuz dolapları tek tıkla karşınıza getirir.

İşçi giyinme dolapları nerelerde kullanılır?

Belirli meslek gruplarında çalışan işçiler, işlerini yaparken özel giysiler giyerler. Gün içinde sahada çalışacakları zaman farklı, ofis içinde farklı giysiler giyinen işçiler, üzerlerini değiştirmek, giysi ve eşyalarını muhafaza etmek için işçi dolapları kullanırlar. Oteller, restaurantlar, cafeler gibi birçok iş yerinde personel için ayrılan odalarda bulunur. Bu dolaplar, spor salonlarının soyunma odalarında, havuzlarda, sauna merkezlerinde de bulunur. Spor salonuna gelen bir kişi, üzerini değiştirerek, giysilerini soyunma odası dolabına koyar. Böylece spor yaparken yanında eşya taşımamış olur. İşçi dolapları, birçok kişinin aynı anda üzerini değiştirdiği soyunma odalarında, üniformalı çalışılan iş yerlerinde ve müşterilerin üzerini değiştirmesi gereken spor salonu, hamam, sauna merkezleri gibi mekanlarda kullanılır.

İşçi dolaplarının özellikleri nelerdir?

Dolapların özelliği, az alan kullanarak, ergonomik bir saklama alanı yaratması ve kişisel eşyaların güvenliğini sağlayabilmesidir. Dolapların üzerinde birçok sıralı kapak bulunur. İkili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı gibi farklı biçimlerde üretilebilirler. Yoğun olan soyunma odalarında genellikle en az 4’lü soyunma dolapları kullanılır. Bu biçimler genelde, aynı modülün yinelenmesi ile elde edilir. Her kapağın altında aynı tasarımlı bir kişisel dolap bulunur. Bu kapaklar anahtarlıdır. İşçi, üzerini değiştirdikten sonra eşyalarını bu dolaplara koyar ve kilitleyerek güvende kalmasını sağlar. Şifreli olan modelleri de vardır. Dolabı kullanan kişiler, kendi dolabı için özel bir şifre belirleyebilir. Elbise dolabı gibi imal edilmiş, içerisinde giysi asmaya uygun askılıkların bulunduğu dolaplar olabileceği gibi daha küçük gözleri olan dolaplar da vardır. Mavi, siyah, beyaz, ahşap gibi renklerde, genellikle metal olarak üretilirler.

İşçi soyunma dolapları / işçi elbise dolapları nereden satın alınır?

İşçi dolaplarını en ucuz şekilde temin etmek isterseniz, cimri.com sitesinde, ofis dolapları kategorisinde bulunan, işçi dolapları sekmesinden ürünleri görüntüleyebilir, fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz işçi elbise dolaplarını kolaylıkla bulabilirsiniz.