track source
track source

iPhone 7 64Gb

iPhone 7 64Gb Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
iPhone 7 64Gb fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun iPhone 7 64Gb fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 11 adet iPhone 7 64Gb ürünü bulduk. iPhone 7 64Gb kategorisinde en favori Cep Telefonları, Outlet-Teşhir Cep Telefonları ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte iPhone 7 64Gb mağaza fiyatları ve iPhone 7 64Gb ürün özellikleri incele!
Apple iPhone SE 2020 64GB 4.7 inç 12MP Akıllı Cep Telefonu Beyaz Outlet-Teşhir

Apple iPhone SE 2020 64GB 4.7 inç 12MP Akıllı Cep Telefonu Beyaz Outlet-Teşhir

iphone 7 64gb” ile ilgili daha fazla sonuç için cimri market’te ara!CimriMarkette "215" sonuç
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

iPhone 7 64GB

Teknoloji her geçen gün kendini yenileyerek ve günlük hayatta kullanılan her eşyaya farklı donanımlar katarak hayatımızda yerini alır. Farklı yaşam alanlarında, kullanılan çeşitli ürünlerde yaşamı büyük oranda kolaylaştıran tüm işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olan ürünler televizyon, tablet, bilgisayar ve telefon olarak sıralanabilir. Kolay taşınabilir olması, ergonomik yapısı, çeşitli ebatlarda tasarlanması ve diğer cihazların sağlamış olduğu kolaylıkları da bünyesinde barındırması nedeniyle telefonlar oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Geniş bir kullanıcı kitlesi olmasında farklı modelleri, tarzları ve özellikleri ile kullanıma sunulmasının büyük payı vardır. Telefon markalarında öne çıkan isimler kullanıcıların tarzlarına ve günlük hayatta daha rahat kullanım imkanlarına göre çeşitli modeller piyasaya sürerler. Dünya çapında en çok ilgi gören markalardan biri olan Apple, iPhone ürünlerini çeşitli serileri ve özellikleri ile gündemde tutmayı başarır. Son zamanların en çok konuşulan ve rağbet gören modellerinden biri olan iPhone 7 64GB versiyonu taşımış olduğu birçok özellik ile muadilleri arasında farkını ortaya koyar.

7 iPhone 7 64GB Modelleri

iPhone 7 64GB akıllı telefon modelleri çeşitli özellikleri, işlevleri ve donanımları ile göz kamaştırır. Ürün özellikleri, görüntü kalitesi, kullanım kolaylığı ve pratikliği ile en çok tercih edilen telefon modelleri arasında ilk sıralarda bulunur. iPhone serisi özellikle güvenlik açısından büyük kolaylık sağlar. Kişisel verilerin özel alanda kalması ve herhangi olası bir sıkıntıda sızmaması açısından her kullanıcı için büyük bir önem taşır. iPhone serisi gerekli olan tüm tedbirleri alarak kullanıcıların kişisel verilerini ve özel alanını teknolojinin son donanımları ile korur. Güvence altına alınan kişisel veriler ve özel alanlar yaşamı daha konforlu dokunuşlar ile ayağınıza getirir. Ürün çizilmeye dirençli cam özelliği sayesinde sert darbelere, düşmelere ve ani vuruşlara karşı kırılma çizilme durumlarını en aza indirir. Kapasitif ekran özelliği sayesinde oldukça hassas dokunuşlara sahiptir. Bir telefonda ve özellikle dokunmatik cihazlarda bulunması gereken en önemli özelliklerden biri ince dokunuşlarda ve vuruşlarda bile tepki göstermesi olur. iPhone 7 64GB akıllı telefon serisi bu beklentiyi fazlası ile karşılar ve en hassas dokunuşlara bile karşılık verir. Ürünün ekran özelliklerinde Ayrıca 3D touch, retina ekran, yaklaştırma, çift etki alanlı pikseller gibi belirgin özellikler olduğu da görülebilir. Görüntü kalitesi oldukça yüksek olan üründe 16 milyon renk sayısı olduğu belirtilir. Bu özelliği gerçek yaşamın tüm renklerini ve tonlarını en yalın hali ile sizlere ulaştırdığının kanıtıdır. Ürünün kamera özellikleri de çeşitli donanımlar ve işlevler ile kullanıcının dikkatini çeker. Focus pixel otomatik kaydırma, yüz algılama, elle odaklama, Panorama, otomatik odaklama gibi özellikleri ile dilediğiniz çekimleri yapabilmenize ve çekim sırasında bulunduğunuz duruma göre farklı kolaylıklar sağlamanıza yardımcı olur. Coğrafi konum etiketleme özelliği sayesinde eğlence anlayışınızı ikiye katlayarak hem çekim yapıp hem de sevdiklerinizle dilediğiniz bilgileri paylaşabilirsiniz. Artık telefonlar bir iletişim aracı olarak görülmesinin yanında birçok fonksiyonu da bünyesinde barındırır. Eğitim sahasında istenilen her an bilgilere, konu anlatımlara, sorulara ve güncel bilgilere ulaşmak, telefon ile daha pratik olur. Video izlerken kaliteli görüntü, ses en çok aranan özellikler arasındadır. Marka tüm bu beklentileri fazlasıyla karşılar ve üstün teknoloji hizmetini eksiksiz olarak hayatın akışına sunar. 

İPhone 7 64GB Fiyatları

İPhone 7 64GB akıllı telefon fiyatları markanın her bütçeye hitap ederek tasarladığı ürünler arasında yerini alır. Özellikle ekran özellikleri, görüntü kalitesi, güvenlik sistemin markanın öne çıkarmış olduğu özellikler ve donanımlar arasında yerini alır. Telefonun muadillerine göre farklı ebatlarda üretilmesi fiyat aralığının değişiklik göstermesinde etkili rol oynar. Daha küçük görünümü, kolay bir kullanım imkanı sunar. Ekran özelliklerinde çizilmez cam unsurunun yer alması, ürünün üst segmentte yer almasının en önemli detayları arasında bulunur. Görüntü kalitesi ve ses özellikleri bir telefonda fiyat aralığını belirleyen temel unsurlar olarak bilinir. Son zamanlarda artan görüntülü arama kullanımı oldukça yaygındır. Kaliteli bir görüntü ile telefonda çekilen videolar, fotoğraflar daha net ve gerçekçi olur. 16 milyon renk sayısı ile her şeyi olduğu gibi sunan ürün, teknolojini gelişen imkanlarını en verimli şekilde kullanır. Belirli zamanlarda ve haftalarda teknolojinin ulaştığı ürünler, cihazlar farklı kampanyalar ile karşınıza çıkabilir. Cimri. com sitesi aracılığıyla ürünü sunulan kampanyalar ve fırsatlar eşliğinde takip edebilirsiniz. Anında istediğiniz siteye yönlendirilirsiniz ve böylece ürünü tüm detaylarıyla araştırabilirsiniz. 

İPhone 7 64GB Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Telefon tercihinde bulunmak, öncelikleriniz, stiliniz ve size ait dünya ile yakından ilişkilidir. Farklı renklerde ve modellerde üretilen telefonlar, aynı zamanda farklı ölçülerde ve ebatlarda da tasarlanarak kullanımınıza sunulur. Telefon dünyası her geçen gün kendini yenileyen bir akışın içinde yerini alır. Son model ve trend ürünlerin üst segmentte yer alması, üstlendiği işlevler ve fonksiyonlar ile de yakından ilgilidir. Telefon kullanımında marka gerekli olan tüm kullanım talimatını detaylı olarak anlatır. Güvenlik ve garanti sistemi de diğer markalardan farklı içerikler ile kullanıcının karşısına çıkan İPhone serisi, fazlaca rağbet görür. Marka farklı ve şık tasarımlarını kullanıcının günlük hayatına başarıyla uyarlar ve anı yakalamayı amaçlar. Kullanımı ve içerikleri de muadillerine göre farklılık gösteren İPhone 7 64GB akıllı telefon 12 mp özellikleri kullanıcının dikkatini üzerinde toplayan bir diğer etmendir. Farklı yaş aralığındaki kullanıcıların da zorlanmadan kullanabilecekleri model, her uygulamada şaşırtmayı başarır. Özel zaman dilimlerinizde ve günlük hayatın yoğun koşuşturmacasında en büyük destekçilerinizden ve yardımcılarınızdan biri haline gelir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery