Prego Hoppala

En Ucuz Prego Hoppala Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  

HOPPALA NASIL SATIN ALINIR?

Bu alet, dört/yirmi dört ay aralığındaki bebeklerin içine oturtulduğu, yaylı sistem ve iplerden oluşan bir düzeneğin tavana, kapı pervazına asılmak sureti ile montajlanması ile kurulan bir çeşit oyuncaktır. Bebeklerin zamanlarını, aşağı yukarı hareket ederek eğlenceli bir biçimde geçirebilmesini sağlayan bu oyuncaklar, aynı zamanda bebeklerin bacak kas gelişimine olumlu yönde etki eder. Bu alet, bebeklerin fiziksel gelişimine yardımcı olur. Bacak kaslarını güçlendirir.

Hoppala zararlı mıdır?

Hoppala yürüteç aktivite oyuncaklarının güvenlikleri test edilmiş olmasına rağmen çoğu ebeveyn bu konuda tereddüt yaşar. Genelde 9 kg ile 12 kg arası bir taşıma kapasitesine sahip bu oyuncaklara bebekler oturtulduklarında kemerle bağlanarak güvenlikleri sağlanır. Ayrıca bazı modellerinin koltuk önlerindeki oyun panelleri, bebeklerin görsel, işitsel zekâlarını geliştirmek amaçlıyla tasalanmıştır. Cimri.com’dan bulabileceğiniz Babyhope markalı panelli modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Hoppala modelleri nelerdir?

Bacak kaslarını geliştirirken, aynı zamanda görsel ve işitsel zekâları geliştirmek dizayn edilmiş ön tarafları panelli modellerin yanı sıra, sırf bacak kaslarını çalıştırmak için yaylı sistem ve koltuktan oluşmuş modeller de mevcuttur. Bunun beraber hoppala yürüteç modeline benzer, bebeğin kendi başına ayakta durup, yürümesine katkı sağlayan modelleri de mevcuttur. Bright Starts markasına ait bu ürünleri oyuncaktan çok, âdete bir hoppala aktivite merkezi şeklindedir. Bebekler eğlenceli bir biçimde zamanlarını geçirirken, aynı anda kas ve zekâ gelişimlerine de katkı sağlanacaktır.

Bakımı nasıldır?

Bebekler ek gıdaya başladıktan sonra, zamanla kendi yemeklerini kendi başlarına yemeleri ve içmeleri, başta el-parmaklar gibi ince motor becerilerinin gelişmesi için son derece önem taşır. Malum ellerini yeni kullanmaya başlayan bebekler, yedikleri yemekleri ellerinden düşürebilirler. Ya da etrafı kirletebilirler. Neyse ki bu ürünün temizliği oldukça rahattır. Çıkabilen oturma kısmı nemli bir mutfak bezi ile silinip temizlenir. Ayrıca maksimum hijyen sağlanması gerekli durumlarda ise yıkanılabilen malzemelerden yapılmıştır.

Cimri.com’dan en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz hoppala modelleri, çocuklarınızın zeka ve kas gelişimini eğlenceli bir şekilde olumlu yönde etkileyecektir. Aynı zamanda çocuklarınız bu aktivite oyuncakları ile oynarken, sizlerin de kendinize zaman ayırıp dinlenmenize katkı sağlayacaktır.