Kitap Hikaye - Öykü - Masal

En Ucuz Kitap Hikaye - Öykü - Masal Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Marka
Kitap
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Hikaye nedir? Hikaye kitapları nerede bulunur?

Hikayeler, insan yaşamını ilgilendiren konuları, yer, zaman ve karakterler aracılığıyla bir senaryo akışı içinde anlatırlar. Konular, gerçek ya da hayal ürünü olabileceği gibi, gerçek ile hayal ürünün birleşimi de olabilir. Bir kişinin anıları veya başından geçenler hikayenin konusuna temel oluşturabilir. Hikayelerde olay örgüsü serim bölümüyle başlar. Serim bölümünde, olayın nerede geçtiği tasvir edilir, karakterler anlatılır, zaman ile bağıntı sağlanır. Okuyucunun aklında bir canlandırma yapılır. Ardından düğüm bölümüne geçilir. Burada olaylar gelişmeye başlar. Okuyucunun merak edeceği şekilde, son bölümlere doğru çözümlenmek üzere, olaylar düğümlenir. Ne olacak? Nasıl olacak? Kim kazanacak? Gibi temel sorular okuyucunun anlatıma karşı ilgisini yüksek tutacak şekilde verilir. Çözüm bölümünde ise bu sorular bir sonuca bağlanır ve bir mesaj verilir. Anlatımın özü bu mesajdır. En ucuz hikaye kitaplarını, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Masal nedir? Masal kitapları nerede bulunur?

Masallarda, kahramanlar olağanüstü özelliklere sahip gerçek dışı kişiler olabilirler. Masalların geçtiği mekanlar, gerçek dışı yerler olabilir. Yer ve zaman kavramı daha belirsizdir. Her masalın sonunda okuyucu veya dinleyici için bir ders bulunur. Birçok masal, geçmişten günümüze halen anlatılmaktadır. En ucuz masal kitaplarını, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Öykü nedir? Öykü kitapları nerede bulunur?

Öyküler ise, hikayelere benzerler, ancak daha kısa bir anlatım şekli vardır. Öykülerde de yer, zaman ve kahramanlar vardır. Tasarlanmış veya yaşanmış bir olay anlatımı vardır. Öyküler, genellikle belirli bir yere odaklanırlar. Hikayeler kadar geniş bir anlatım ve detaya inmezler. Daha önce olmuş bir olay, öykü formatında anlatılabileceği gibi olabilecek bir olay da anlatılabilir. En ucuz öykü kitaplarını, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Hikaye, öykü ve masal kitapları nerede satılır?

En ucuz hikaye, öykü ve masal kitaplarını, cimri.com sitesinde, edebiyat kategorisi altında yer alan, hikaye-öykü-masal sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Cimri.com, aradığınız kitabın satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en uygun fiyatlı olanları bulur, tek tıkla ekranınıza getirir.