Bone Club Hamile Pijama

En Ucuz Bone Club Hamile Pijama Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Marka
Bone Club
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Hamileler için en önemli ihtiyaçlardan biri iç çamaşırı, pijama ve geceliklerdir. Özellikle hamile pijamaları, rahat bir uyku için çok önemlidir. Anne adayının karın kısmını sıkmayan, baskı yapmayan, terletmeyen ve yakma hissi vermeyen pijamalarla konforlu hissetmesi önemlidir. Böylece rahat ve derin bir uyku çekebilir, bebeğin ihtiyacı olan rahatlığı sağlayabilirler. Hamile pijamaları doğum sonrasında hastanede ve evde de bir süre daha kullanılır. Bu nedenle özenle seçilmeleri tavsiye edilir.

Hamile Pijaması Nasıl Seçilmeli?

Hamilelik dönemi boyunca kullanılan pijamalar, doğum sonrasında da bir süre daha kullanılmaya devam eder. gebelik ve doğum sonrası dönemde anneye ihtiyacı olan konforu sunabilecek pijamalar almaya dikkat edilmelidir.

Hamileler için pijama seçimi çok önemlidir. Öncelikle hamileler, tamamen pamuklu kumaştan üretilmiş pijama, gecelik ve iç çamaşırları tercih etmelidirler. Gebelik döneminde yükselen nabız, aşırı terleme ve sıcak basması hissi nedeniyle hamilelerin kumaş seçiminde özenli olmaları tavsiye edilir. Kumaşın pamuklu ya da bambu gibi nefes aldıran dokuda olmasına ek olarak karın kısmı esnek, sıkmayan yapıda olan tasarımlar seçmek de çok önemlidir. Mümkünse beli ayarlanabilen, kasık ve karın bölgesine baskı yapmayan bir yapısı olmalıdır.

Hamile Pijaması Nereden Alınır?

Cimri mağazalarından aradığınız marka ve modeldeki hamile pijamasını kolayca bulabilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği, fiyat ve ürün bilgisini kolayca karşılaştırabilme avantajı cimri.com’dan yapacağınız alışverişi sizin için konforlu kılar. Miss Perry, Elija, Bone Club, Gümüş gibi markaların farklı renk ve desenlerdeki lohusa hamile pijama takımlarını cimri.com’da bulabilirsiniz.