Hamilelik sürecinde giyilen hamile pijamaları, gecelik ve sabahlıklarının önemi nedir?

Hamilelik sürecinde anne adaylarının bedenleri hızla değişir. Bu sebeple hem kendilerinin hem de bebeklerinin sağlığı ve rahatı için hamilelik başladığı dönemden itibaren beslenme, giyim ve hareketlere bazı kısıtlamalar gelir. Anne adayları hamilelik süreçlerinde, özellikle karınları belirginleşmeye başladığında, hamile giysileri giymeye başlarlar. Kilo alımı ile birlikte hem iç çamaşırları hem de günlük giysiler dar gelmeye başlar. Bu durumda hamilenin vücut yapısına uygun giysi ve iç giyim ürünleri tercih edilir. Özellikle kolay giyilebilen, fazla detayı olmayan sade giysiler, bu süreçte oldukça konforlu olur. Beli sıkan kemerler, naylon, sentetik çamaşırlar, sıkı sütyenler, dar giysiler, topuklu ayakkabılar, bir süreliğine dolaba kaldırılır. Bunların yerine, bol ve pamuklu kumaşlardan yapılan nefes alabilen giysiler giyilmeye başlanır. Hamileler özellikle iç giyim konusunda dikkatli tercih yaparlar. Hamile gecelik pijama takımları, hamile elbiseleri, hamile atletleri, hamile sütyenleri, hamile pantolonları, hamile tişörtleri sıklıkla tercih edilir. Böylece hem anne hem de bebek rahat eder. Bu döneminizde ihtiyaç duyabileceğiniz, en ucuz hamile gecelik modellerini cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Hamile gecelik ve sabahlıkları, hamile ve lohusa giysileri nereden alınır?

Hem hamilelik hem de lohusalıkla giyebileceğiniz, lohusa 2’li takımları, lohusa pijamaları, hamile sabahlıkları, lohusa sabahlıkları, lohusa gecelikleri gibi giysiler, hamilelik başladığı dönemde satın alınmaya başlanır. Böylece rahat bir hamilelik geçirilmiş olur. Anastasia, Elija ve Pierre Cardin marka hamile gecelik, sabahlık ve pijama takımlarını en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Hamile gecelik ve sabahlıklarının fiyatları ne kadardır?

Bu ürünlerin fiyatları, ürünün markasına, modeline, kumaşının cinsine ve nerede satıldığına göre değişkenlik gösterir. Hamile gecelik ve sabahlıklarını en uygun fiyatlarla nerede bulabileceğinizi merak ediyorsanız, cimri.com sitesinde, hamilelik ve emzirme kategorisi altında yer alan, hamile gecelik ve sabahlık sekmesine tıklayabilir, ürünleri listeleyerek fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com aradığınız lohusa gecelik sabahlık takımlarının satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en uygun fiyatlı alternatifleri bulur ve tek tıkla ekranınıza getirir.