iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Kol Saatleri Haberleri >

Yılbaşında Samuray Ruhunu Yakalayın

Samuray ruhundan esinlenerek hazırlanan ve dünyada yalnızca 250 adet üretilen “BOLT-68 SAMURAI”, Uzakdoğu dokunuşları ve farklı çizgileriyle dikkat çekiyor.
Yazar: Ömer Balk 23/11/2015

Cesur çizgilerin ve özel tasarımların markası Bomberg; bir samuraydan esinlenerek ürettiği “Bolt–68 Samurai” modelinde, ibreyi Uzakdoğu’ya çeviriyor. Sınırlı sayıda üretilen bu model, zamanı sıradışı yaşama deneyimi sunuyor.

Otomatik mekanizması ile İsviçre saat yapımcılığının kusursuz bir örneğini sergileyen “Bolt–68 Samurai”, 45 mm. kasa çapına sahip. Kadranındaki samuray maskı ve kayışındaki kılıç sapı motifleriyle “soylu savaşçı” ruhunu yansıtan model, saatin üst kısmına yerleştirilen çarpıcı buton tasarımıyla fark yaratıyor.

Siyahın kırmızı ve maviyle kombinlenen farklı kayış seçenekleriyle tüketicinin beğenisine sunulan “Bolt – 68 Samurai”, samuray motifli özel zinciriyle, kasasından ayrılarak bir cep saati haline de dönüşebiliyor.

Zamanı cesurca yaşayanların saati “Bolt–68 Samurai” modeline; 10.500 TL fiyatıyla Günsal Saat resmi satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Ömer Balk 23/11/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER