iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Buzdolapları Haberleri >

Yaz Gıdaları Kışın da Taptaze

Samsung buzdolapları, kış mevsiminde sezonun sebze ve meyvelerine ek olarak tüm tazeliğiyle muhafaza ettiği gıdalarla, kullanıcılara kışın da yazı yaşatıyor.
Yazar: Ömer Balk 01/10/2015

En yeni soğuk depolama araçları ve nemi kontrol eden özelliklerle donatılarak maksimum tazeliği sağlamak üzere tasarlanan Samsung buzdolapları, bezelye ve barbunya gibi yaz sebzelerini tüm tazeliğiyle kışa kadar saklamanıza imkan veriyor.

Samsung buzdolaplarındaki Twincooling Plus Teknolojisi iki buharlaştırıcı ve iki kompresör kullanarak ısı ve nemi kontrol ederken; üstün tazeliği garanti eden hava dolaşımını sağlıyor. Böylece Samsung, kullanıcılarına şimdiden dondurucuya yerleştirdikleri sebze ve meyveleri tazeliğini kaybetmeden kış boyunca tadabilme lüksü sunuyor.

Uzmanlar; bakterilerin 4 derecede üç katına çıktığını ve sıfır derecede donduğunu belirterek; bakteri oluşumunu yavaşlatmak için gıdaların 3 derecede korunmasını tavsiye ediyor. Bu ısıyı sabit tutmak ise çok önemli. Samsung’un yenilikçi Üçlü Metal Soğutma çelik panelleri gibi gelişmiş soğutma teknolojileri, istenen ısıyı sabit tutarken gıdaların tazeliğini korumayı garanti ediyor.

Ömer Balk 01/10/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER