iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Bilgisayar Oyunları Haberleri >

World of Warships’in Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Wargaming, World of Warships’in 17 Eylül’de Açık Beta’dan çıkarak resmen yayında olacağını açıkladı. World of Tanks ile karada yeni topraklar kazanıldıktan ve World of Warplanes ile gökyüzü fethedildikten sonra, şimdi de sıra heyecan dolu deniz savaşlarında.
Yazar: Ömer Balk 04/09/2015

World of Warships, açık denizleri dünyanın her yanındaki oyuncuların ekranlarına taşıyacak. Büyük bir heyecanla beklenen bu stratejik deniz savaşları oyunu dört farklı gemi sınıfı, oyuncuların emrine sunulan birçok tarihi gemi ve açık denizlerdeki savaşları kazanmak için kullanılabilecek sayısız stratejik yaklaşımla birlikte geliyor.

Wargaming Küresel Yayıncılık Müdürü Fred Menou konuyla ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “World of Warships’in Açık Beta sürecinde elde ettiği başarıya bakarak, Wargaming’in hedefinin yeni büyük oyunumuzu yayınlamak olduğunu söyleyebilirim. 2 milyon katılımcıya ve oyuncu başına ortalama 3 saatlik oynama süresine ulaştığımızı göz önünde bulundurursak, yapılmış en iyi deniz savaşı oyununun dümenine geçmeye hazır çok sayıda kaptan olduğunu söyleyebiliriz.”

Oyuncular 17 Eylül’de, aralarında efsanevi Yamato muharebe gemisi ve Midway uçak gemisi gibi tarihin en ünlü gemilerinin olduğu 4 farklı sınıftan gemiyi kontrol edebilecekler. Ayrıca yayın tarihinde ABD ve Japon teknoloji ağaçları tümüyle oyunda yer alırken İngiltere, SSCB ve Almanya donanmaları da aralarında Warspite, Aurora veTirpitz’in bulunduğu gemilerle temsil edilecek. Oyunda şu anda toplam 80 tarihi gemi bulunuyor, yıl bitmeden yeni ülkeler de denize açılacak.

Artık bekleyiş sona erdi. Rotanızı çizip, World of Warships’in destansı savaşlarında devasa savaş gemilerinin dümenine geçin. Herkes görev yerlerine!

Ömer Balk 04/09/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER