iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Meyve Sıkacakları Haberleri >

Vitaminlere Ulaşmak Şimdi Daha Kolay

Vücudumuzun kışın ihtiyaç duyduğu vitaminleri Philips’in yeni özellikler eklenen Viva Katı Meyve-Sebze Sıkacakları ile doğal yollardan almak şimdi çok daha pratik. Philips Viva Katı Meyve-Sebze Sıkacakları, yeni ön temizleme fonksiyonları sayesinde kapaktaki liflerden artık kolayca arındırılabiliyor.
Yazar: Ömer Balk 19/11/2015

QUICKClean teknolojisi sayesinde 1 dakikada kolaylıkla temizlenebilen yeni Philips Viva Meyve-Sebze Sıkacağı şimdi ön temizleme fonksiyonuna da sahip. Ön temizleme fonksiyonunda iticiye su dökerek ve sıkacağın içinden bol miktarda su akıtarak kapaktaki istenmeyen lifleri temizleyebildiğiniz için süzgeç temizliği kolaylaşıyor. Sıkılan sebze ve meyvelerin posalarını tek bir yerde biriktirerek temizlik kolaylığı sağlayan Philips Viva Katı Meyve-Sebze sıkacaklarının tüm parçaları kolay sökülüp takılabiliyor ve bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

Kolay temizliğinin yanı sıra Philips Viva Serisi, 700 Watt’lık güçlü motoru sayesinde meyve ve sebzeleri son damlasına kadar sıkıyor. 2 litrelik kapasiteye sahip Philips Viva Katı Meyve-Sebze Sıkacağı, ekstra geniş besleme borusu sayesinde sebze ve meyveleri kesmeye gerek kalmadan bütün olarak alabiliyor.

Philips Viva Serisi’nden HR1855/70; 339,90 TL’den, HR1864/20 ise 369,90 TL’den satışa sunuluyor.

Ömer Balk 19/11/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER