iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Bilgisayar Oyunları Haberleri >

Total War Battles: Kingdom Bedava Gelecek

Total War Battles: Kingdom duyuruldu. Hazır olun; Yayınlandıktan sonra ücretsiz olarak oynanabilecek!
Yazar: Ferhat Verdi 04/12/2014

Oyun geliştiricisi Creative Assembly, strateji türündeki Total War Battles: Kingdom’ın duyurusunu gerçekleştirdi. Hazır olun! Yayınlandıktan sonra ücretsiz olarak oynanabilecek!

Total War serisi, dünya genelindeki sıra tabanlı strateji türü oyun meraklıları tarafından büyük ilgi gördü. Sayısız ödülle başarısının taçlandıran Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War oyunlarının sonucusunun duyurusu gerçekleştirildi.

Avrupa’dan Japonya’ya Afrika’dan Amerika’ya kadar dünya tarihinin en çarpıcı dönemlerini oyun severlerle buluşturan Total War oyunlarının sonuncusu kalıcı dünya strateji oyunu olarak tanımlandı ve tam isminin de Total War Battles: Kingdom olacağı açıklandı.

Oyunun yayıncılığını üstlenecek SEGA, Total War Battles: Kingdom’ın 10. yy başlarında geçeceğine işaret etti. Ancak ilk bilgiler sadece bunlarla sınırlı değil, oyunun fiyatı da açıklandı: 0 TL! Evet, Total War Battles: Kingdom, ücretsiz olarak oyun meraklılarıyla buluşacak. Ayrıca PC’nin yanı sıra mobil platformda da oynanabilecek. Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Ferhat Verdi 04/12/2014
Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Oyun ve fotoğraf konularında binlerce araştırma yazısı, inceleme ve haber hazırladı. Türkiye'nin önde gelen tüketici elektroniği dergilerinde ve teknoloji odaklı web sitelerinde editör olarak çalıştı.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER