iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Harici & Dahili Sabit Diskler Haberleri >

Toshiba Yeni Canvio Ready Serisini Duyurdu

Toshiba'nın Yeni Canvio Ready Serisi, 3 TB’a kadar depolama kapasiteyi kolay tak ve oynat tasarımı ile sunuyor.
Yazar: Ömer Balk 09/10/2015

Toshiba, yeni harici hard disk sürücüsü (HDD) Canvio Ready modelini duyurdu. Toshiba’nın popüler Canvio HDD serisinin en yeni üyesi Canvio Ready, süper hızlı aktarım özellikli 3 TB’a kadar yüksek depolama alanı ile favori dosyalarınızı nereye giderseniz gidin beraberinizde götürebileceğiniz tasarımı bir arada sunuyor. 500 GB’dan 3 TB’a kadar farklı depolama kapasitesi seçeneklerine sahip Canvio Ready ile 856.500 adete kadar dijital fotoğraf, 789.000’a kadar müzik parçası veya 2.460’a kadar dijital film depolayabilirsiniz.

USB 3.0 teknolojisi ile güçlendirilen Canvio Ready, 5 Gbit/s’ye kadar inanılmaz hızda veri indirebilmeyi veya büyük dosyaları kısa sürede aktarabilmeyi sağlıyor. Ayrıca eski donanımlarda bulunan USB 2.0 girişleri ile de uyumlu olduğundan notebook’unuzu yeni bir modele yükselttiğinizde yeni cihazınıza verilerinizi kolayca transfer edebileceksiniz.

Kolay tak ve oynat işletim özelliği, herhangi bir ilave yazılım yüklemesine gerek kalmadan Canvio Ready’i Microsoft Windows cihazları ile anında kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Güvenilir ve sağlam yedekleme ve veri depolama yöntemi sunan Toshiba Canvio Ready verilerinizi güven altında tutan dahili darbe sensörüne de sahip. Şık noktalı dokusu ve küçük boyutuyla kolayca cepte veya sırt çantasında taşınabildiğinden dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, filmlerinizi ve müziklerinizi nereye giderseniz beraberinizde götürebiliyorsunuz.

Ömer Balk 09/10/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER