iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Akıllı Saat Haberleri >

TomTom Spark Bilekteki Müzikle Spor Yaptıracak

TomTom, spor tutkunlarının fitness yaparken müzik dinleyebileceği yeni saati TomTom Spark GPS Fitness Watch’ı tanıttı. Entegre müzik çalarlı TomTom Spark ile kullanıcılar müzik dinlemek için kollarına telefon bağlamak zorunda kalmayacak. 3 GB’lık kapasitesiyle 500’den fazla şarkı yüklü olarak gelecek.
Yazar: Ömer Balk 03/09/2015

TomTom Berlin’de düzenlenen IFA 2015’te yeni spor saati TomTom Spark GPS Fitness Watch’ı tanıttı. Artık spor tutkunları gerçek bir fitness saatiyle antrenman yaparken müzik de dinleyebilecek. TomTom Spark tek cihazda spor için ihtiyaç duyulan herşeyi sunacak.

TomTom Spark’daki 3 GB’lık müzik depolama kapasitesi, kullanıcıların saatleri üzerinden 500 şarkı dinleyebilmesini ve böylece akıllı telefonlarını artık evde bırakabilmelerini sağlıyor. Fitness saati, müziği geniş bir yelpazede Bluetooth kulaklıklara aktarıyor ve Running Trax ile önceden yüklenmiş olarak geliyor. Bu yüksek enerjili, neşeli müzik parçaları küratörlüğünü Ministry of Sound’ın yaptığı dünyanın en iyi DJ’lerine ait. Şarkı listeleri de iTunes veya Windows Media Player'dan TomTom Spark’a kolayca indirilebiliyor.

Adımlar, aktif dakikalar, mesafe, yakılan kalori ve uyku süresi TomTom Spark’daki 7/24 etkinlik izleme özelliği tarafından izleniyor. Kullanıcılar hedeflerini günlük ve haftalık olarak ayarlayıp izleyebiliyor. Gelişmelerini ise saatleri veya TomTom MySports uygulaması ile takip edebiliyor. TomTom Spark ayrıca zaman, mesafe, hız ve tempo dahil olmak üzere gerçek zamanlı bilgi sağlamak için son derece hassas bir GPS izleme içeriyor.

Kullanıcılar, MySports uygulaması yoluyla istatistikleri yükleyebilir ve TomTom MySports, RunKeeper, Nike + ve daha fazlasını içeren çoklu platformlarda istatistiklerini kablosuz inceleyebilirler.

Ömer Balk 03/09/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER