iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Konsol & PC Oyunları Haberleri >

Tom Clancy's Rainbow Six Siege 13 Ekim’de Geliyor

Geniş bir hayran kesimine sahip Tom Clancy's'in yeni oyunu Rainbow Six Siege, 13 Ekim 2015’te raflardaki yerini alıyor.
Yazar: Ferhat Verdi 26/05/2015

Ubisoft Tom Clancy's serisinin en yeni üyesi olan Rainbow Six Siege, bu yılın sonlarına doğru PlayStation Xbox One ve PC platformlarında boy göstermeye başlayacak. Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen oyunda oyuncular yine her zamanki Co-op modu ile savaşa katılabilecekler ve eklenen yeni özellikler sadece bununla sınırlı olmayacak.

Oyun için hazırlanan özel grafik motoru sayesinde oyunda görebileceğiniz her şey yıkıma uğrayabilecek. Lambalar ahşap mobilyalar ve daha birçok nesne bunların arasında yer alıyor. Hazırlanan yeni grafik motoru ile gerçeklik deneyimini daha üst seviyeye çıkaran Ubisoft Montreal’in IGN’de 2014’ün en iyi oyunu geliştiren ekip ödülünü aldığını da hatırlatalım.

5 özel tim-5 terörist takımı

5 özel tim 5 terörist takımı ile toplam 10 kişi ile oynanan oyunda klasik rehine kurtarma modu olacak. Taktik ve terörist takımına özel silah kullanımı sağlanan oyunda taktik timi drone'lar ve özel silahları kullanırken terörist takımı ise çevrede etkileşime geçebildikleri eşyaları kullanabilecekler.

Özel olanaklar

Oyuncular aynı zamanda Avrupa ve diğer Orta Doğu ülkelerinde satışa sunulacak olan Art of Siege paketi sayesinde koleksiyoncu paketi, 120 sayfalık taktik paketi ve tüm silahlar için Gold Skins paketine de sahip olacaklar.

Oyunun ayrıca Tactical Elite paketi de Uplay Shop üzerinden sınırlı sayıda oyuncuya ulaşacak ve bu pakette de bazı ekstra özellikler mevcut olacak.

Ferhat Verdi 26/05/2015
Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Oyun ve fotoğraf konularında binlerce araştırma yazısı, inceleme ve haber hazırladı. Türkiye'nin önde gelen tüketici elektroniği dergilerinde ve teknoloji odaklı web sitelerinde editör olarak çalıştı.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER