iştirakidir.

Tava Değil, Titanium

Mutfakların uzmanı Tefal’in, mükemmel dayanıklılık ve yüksek yapışmazlık özellikli Titanium ailesi Titanium Expertise, Titanium Pleasure, Titanium So Intensive serileri ile tava-tencere dünyasında çığır açmaya geliyor.
Yazar: Ömer Balk 10/09/2015

Tefal, Titanium” kaplaması ile fark yaratıyor. Titanium ailesinin yeni üyeleri Titanium Expertise, Titanium Force ve Titanium So Intensive serileri, Ekim ayından itibaren mutfaklardaki yerini alacak. Tefal, aşınmaya ve yüksek ısıya dayanıklılığıyla dünyanın en gelişmiş materyallerinden biri olan Titanium’u tava ve tencerelerinde kullanarak, uzun ömürlü seriler geliştirdi. Uzun süre çizilmez yapısı ve yüksek yapışmazlık performansı sayesinde dayanıklı Titanium serisi mutfaklarda kolay kullanım sağlıyor.

Bu seriler dayanıklı Titanium kaplamasının yanı sıra ek özellikleri ile dikkat çekiyor.

  • Titanium Expertise serisi, paslanmaz çelik sapları ve indiksiyon taban teknolojisine ile kullanıcısına kaliteli yemek yapma zevki sunuyor.
  • Titanium Pleasure serisi, ısıyı eşit yayan Diffusal taban özelliği ve yanmaz, çizilmez, leke tutmaz emaye dış kaplaması ile kullanıcılarına keyifli bir pişirme deneyimi sunuyor. Zarif tasarıma sahip kupları ile de mutfaklara şıklık katacak.
  • Titanium So Intensive serisi; eşit ısı dağılımı ve dayanıklı dış kaplaması ile sık yemek pişirmenin favorisi olacak. Ayrıca özel kulp yapısı sayesinde rahat ve kolay tutum sağlıyor.
Ömer Balk 10/09/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER