iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Cep Telefonları Haberleri >

Sony'den Apple Sataşmalı Reklam

Apple ve Samsung arasındaki sataşmalı reklam furyasına Sony de katıldı.
Yazar: Can Arslan 02/12/2014

Bugüne kadar hep Samsung'un Apple ürünlerine sataştığını (tabii tam tersi de geçerli) ve rakip firmanın ürünlerinin zayıflıklarını kullanarak kendi ürünlerinin reklamlarını yaptığını görmeye alıştık.

Apple tarafından piyasaya sürülen en güncel akıllı telefonlar olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus reklamlarında kullandığı "Bigger than Bigger" yani büyükten daha büyük sloganına karşı, Sony de Xperia Z3 Compact ismi ile piyasaya sürdüğü son akıllı telefonun reklamlarında "Better than Bigger" yani büyükten daha iyi sloganını kullanıp rakibine sataşmış.

Sony'nin bu iddiasının arkasında ise, Sony Xperia Z3 Compact'ta yer alan ve Apple ürünlerinde göremediğimiz 2 gün dayanan şarj süresi, 20.7 megapiksel kamera ve su geçirmezlik özellikleri yer alıyor.

Henüz Apple bu konuda herhangi bir yorum yapmadı ve eğer Samsung'la olan gibi bir savaş Sony ile de başlarsa, ortalık iyice şenlenir ve bize de çekirdeğimizi çitleyip, olanları seyretmek düşer.

Can Arslan 02/12/2014
Hem konuşmayı hem de yazmayı sever. Teknoloji hakkında yazıyor olsa da, teknolojiyi takip edemeyecek kadar yoğun bir şekilde gezebildiği bir hayat yaşamaya çalışıyor.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER