iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > MP3 Çalar & iPod Haberleri >

Sony Walkman Yeniden Hayat Buluyor!

Sony'nin efsanevi müzik çalar serisi Walkman, anlamsız seviyede yüksek bir fiyat etiketiyle tekrar üretilmeye başlanıyor.
Yazar: Can Arslan 10/02/2015

Sony, 80'li ve 90'lı yıllarda her gencin hayalini kurduğu müzik çalar serisi Walkman'i tekrar canlandırma kararı aldı. Bu kararla birlikte ortaya çıkan yeni Walkman'in en büyük iki özelliği; Yüksek kalitede ses çalması ve 1.280 Dolarlık Amerika fiyatı...

NW-ZX2 kodlu yeni Walkman modelini 29 Ocak'ta Amerika Birleşik Devletleri'nde piyasaya süren Sony, başlangıçta cihaz satışlarını sadece Sony Store'lar üzerinden gerçekleştirecek. 128GB dahili depolama alanına sahip ve yüksek kalitede ses çıkışı sağlayan yeni Walkman, aynı zamanda Sony'nin internet mağazasından da sipariş edilebilecek.

Cihaza 1.280 Dolar sayan Amerikalılar için firmanın bir de iyi haberi var; 20 tane şarkıyı bedava indirebilecekler. Şaka gibi, ama gerçek...

Cihaz birçok Sony ürünü ile senkronize bir şekilde çalışabiliyor ve Walkman satın aldığınızda, bu cihazlara indirimli şekilde sahip olunabiliyor.

 

Can Arslan 10/02/2015
Hem konuşmayı hem de yazmayı sever. Teknoloji hakkında yazıyor olsa da, teknolojiyi takip edemeyecek kadar yoğun bir şekilde gezebildiği bir hayat yaşamaya çalışıyor.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER