iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Meyve Sıkacakları Haberleri >

Soğuk Günlerde, Vitamin Dolu Sağlıklı Lezzetler

GoldMaster, yaklaşan kış günlerinde vitamin dolu, sağlıklı lezzetleri kolayca hazırlayabilmeniz için Atom Katı Meyve Sıkacağı’nı sunuyor.
Yazar: Ömer Balk 12/11/2015

GoldMaster, Atom Meyve Sıkacağı ile yaklaşan kış aylarında hem mevsimsel hastalıklardan korunmak hem de sağlıklı ve dinç kalmak için ideal bir çözüm sunuyor.
Soğuk günlerde en çok ihtiyaç duyulan ve vitamin deposu olan mevsim meyveleri, Atom Katı Meyve Sıkacağı ile kolayca meyve suyu haline getirilerek, tüketilebiliyor. Paslanmaz çelik parçalayıcıya ve süzgeçe sahip olan Atom Meyve Sıkacağı 600W gücündeki yüksek performanslı motoruyla fark yaratırken, şık dizayna sahip tasarımıyla da dikkat çekiyor.


800ml kapasiteli meyve sürahisiyle kalabalık aileler için ideal bir çözüm olurken, 2lt kapasiteli, çıkarılabilir, geniş posa haznesi pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Meyvenin sertliğine göre ayarlanabilen iki farklı hız moduyla, istenen her türde meyveyi kısa sürede sıkabilen Atom Meyve Sıkacağı, damlatmayı engelleyen özel musluk yapısı sayesinde de mutfaktaki kirliliğin önüne geçiyor.

Ömer Balk 12/11/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER