iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Buzdolapları Haberleri >

Siemens’ten Mutfaklara XXL Çözümler

Önceki modellerinden çok daha fazla yerleştirme alanına sahip Siemens iQ500 serisi XL ve XXL soğutucular sadece geniş alan sağlamakla kalmıyor, et, balık, sebze-meyve gibi çabuk bozulan gıdaları 2 kata kadar daha uzun süre taze tutarak yiyeceklerin tadının hep ilk günkü gibi kalmasını sağlıyor.
Yazar: Ömer Balk 27/06/2016

Siemens Ev Aletleri, yepyeni Siemens iQ500 serisi soğutucuları ile yine fark yaratıyor. 578 ve 682 litrelik geniş iç hacimleriyle buzdolabında daha fazla yere ihtiyaç duyanların imdadına yetişen Siemens iQ serisi XL ve XXL soğutucular, Siemens teknolojisinin sunduğu birçok üstün özellikle de mutfaklara yeni bir soluk getiriyor.

Her zaman taze

Siemens iQ500 serisi soğutucularda bulunan hypreFresh plus tazelik sistemi, yiyeceklerin kuru hava ile temasını en aza indiriyor ve çekmece içerisindeki nem oranının ayarlanabilir olması sayesinde de meyve ve sebzeleri 2 kata kadar daha uzun süre taze tutuyor. Et ve balık için birbirinden bağımsız, sıcaklığı ayarlanabilir ve daha fazla alana ihtiyaç duyulduğunda çıkarılabilen iki farklı çekmece ünitesi bulunan Siemens iQ500 serisi soğutucular, böylece esnek iç kullanım imkanı yaratıyor. XXL soğutucularda, birbirinden ayrı nem kontrol ayarı bulunan 2 adet meyve/sebze çekmecesi ise geniş ailelere ihtiyaç duyulan alanı sunuyor.

 

Esnek çözümler

Yeni Siemens iQ500 serisi XL ve XXL soğutucuların ayarlanabilir kapı rafları, buzdolabı içinde küçük veya büyük alanlar yaratarak uzun ve büyük şişeleri sorun olmaktan çıkarıyor, kapı bölmelerini istediğiniz gibi düzenlemenizi sağlıyor. Hacimli yiyecekler ve büyük kaplar için derin dondurucu bölümünde büyük kolaylık sağlayan bigBox ise ürünleri üst üste istifleyebileceğiniz bolca alan yaratıyor. LED aydınlatma sistemi ile dizayn edilmiş yan duvar ve direkt meyve-sebze çekmecesini aydınlatan LED spot aydınlatmalar da yiyecekler için mükemmel ışıklandırma sağlayarak daha fazla kullanım kolaylığı sunuyor.

A++ ve A+++ enerji sınıfına ait ürünler sunan Siemens iQ500 serisi soğutucularda bulunan LCD kapı elektroniği, hem buzdolabının hem de derin dondurucunun sıcaklık ayarını ayrı ayrı yapabilmeyi, aynı zamanda tatil modu, ekonomi modu gibi farklı fonksiyonları ayarlamayı sağlıyor. freshSense sensör teknolojisi ise buzdolabının içine ve dışına yerleştirilmiş sensörler aracılığıyla sürekli sıcaklık ölçümü yaparak buzdolabının içindeki sıcaklık dalgalanmalarının önüne geçiyor.

Ömer Balk 27/06/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER