iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Ankastre Setler Haberleri >

Siemens’ten Ekim Ayına Özel %15 İndirim

Siemens Ev Aletleri, mükemmelliği mutfaklarına taşımak isteyenler için birbirinden mükemmel ankastre setlere Ekim ayına özel yüzde 15 indirimi ve taksit fırsatları ile sahip olma fırsatı sunuyor.
Yazar: Ömer Balk 20/10/2015

Siemens, tüm ankastre ürünler için sunduğu indirim kampanyası ile mükemmelliği mutfaklara taşıyor. Tüketiciler, birbirinden mükemmel ankastre ürünlere, Ekim ayına özel yüzde 15 indirim kampanyası ile kolayca sahip oluyor. Ergonomik, estetik, ileri teknolojili ve konforlu ankastre modelleriyle tüketicilerine seçme özgürlüğünü yaşatan Siemens Ev Aletleri’nin Ekim ayına özel kampanyası tüketicilere tüm ankastre ürünlere %15 indirimli fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuyor.

Ekim ayına özel olarak, gömme fırın, çelik davlumbaz ve çelik ocaktan oluşan üçlü ankastre PLUS SET, 1.809 TL yerine 1.287 TL satış fiyatı ile mutfaklara mükkemmellik getirmek için Siemens yetkili satıcılarında yerini alıyor. Kampanyada, indirimlerin yanı sıra World Kart sahiplerine özel peşin fiyatına +9 taksit avantajı da sunuluyor.

Ömer Balk 20/10/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER