iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Cep Telefonları Haberleri >

Samsung-Ödeal İşyerim işbirliğiyle Samsung Akıllı Telefonları birer POS Cihazına Dönüşüyor

Samsung çok özel işbirlikleriyle teknolojiyi, hayatın her alanında etkin ve pratik bir araca dönüştürmeye devam ediyor. Samsung’un işletmelere özel ödeme platformu ‘Ödeal İşyerim’ uygulaması işbirliğiyle, işyerleri artık Samsung cep telefonlarını birer POS cihazına dönüştürebilecek ve kredi kartı tahsilatlarını cep telefonlarından yapabilecekler.
Yazar: Ömer Balk 01/09/2015

Samsung sadece sunduğu üstün teknolojiye sahip ürün ve çözümleriyle değil; alanının öncü isimleriyle gerçekleştirdiği işbirlikleriyle de tüketicilerin hayatında fark yaratmayı sürdürüyor.  Samsung, cep telefonları aracılığıyla kredi kartı tahsilatı yapmayı sağlayan ‘Ödeal’ uygulamasıyla özel bir işbirliğine imza atıyor. Böylece Samsung ve Ödeal; özellikle işletmeler, küçük esnaf, KOBİ ve bağımsız çalışanlar için çok pratik bir tahsilat çözümü sunuyor.

Ödeal uygulaması, Samsung cep telefonlarını birer POS cihazına dönüştürüyor ve Samsung akıllı telefon sahibi olan işletme sahipleri; telefonları aracılığıyla kredi kartı ile satış yapabiliyor. Bu özel işbirliği kapsamında, uygulamayı Samsung cep telefonlarına indirerek kullanmaya başlayan işletmelere ilk 3 ay boyunca sadece % 0,99’luk komisyon ödeme olanağı da sunuluyor. Samsung Ödeal işbirliği, kredi kartı kabul edemeyen küçük işletmelerin yaşadıkları müşteri kaybetme problemi için de pratik ve bir o kadar düşük maliyetli bir çözüm. Aylık kotalar veya sabit maliyetler nedeniyle POS cihazı almakta sıkıntı çeken küçük işletmelere destek olmak amacıyla gerçekleştirilen işbirliğiyle; işyerleri herhangi bir sabit maliyete katlanmak zorunda kalmadan, Samsung telefonlarıyla kredi kartı tahsilatlarını rahatlıkla yapabilecekler.

Kullanıcı ve işletmeler için uçtan uca çözüm sunma yaklaşımlarıyla dikkat çeken Samsung ve Ödeal; bu işbirlikleriyle küçük esnafın teknolojiden yararlanarak büyük zincirler ve markalar karşısında  güçlenmesine yardımcı olacak. Samsung akıllı telefon kullanan işletme sahipleri, Google Play’den Ödeal İşyerim uygulamasını  ücretsiz olarak indirdikten sonra, üyelik başvurusu yapıyorlar. Başvurunun kabul edilmesiyle birlikte ise uygulama hemen kullanılmaya başlanıyor.

Ömer Balk 01/09/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER