iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Cep Telefonları Haberleri >

Samsung Galaxy A Serisi Tanıtıldı

Galaxy A (2016) eşsiz bir tarz, üstün performans ve kullanıcıların kendilerini mükemmel bir şekilde ifade etmesini sağlayan gelişmiş özellikler sunuyor
Yazar: Ömer Balk 10/12/2015

Samsung Electronics, birinci sınıf tasarım, üstün iletişim teknolojileri ve gelişmiş kamera özelliklerine sahip Galaxy A (2016) akıllı telefonlarını tanıttı. Samsung’un yenilikçi tasarım ve teknolojisi ile donatılan Galaxy A (2016), tüketicilere kendilerini üç farklı ekran boyutu seçeneğinde, 5.5 inç A7, 5.2 inç A5 ve 4.7 inç A3 ile  etkili bir şekilde ifade etme fırsatı sunuyor.

Galaxy A (2016), yeni Samsung Galaxy tasarım geleneğini sürdürerek metal ile camın birleşimiyle, en üst seviyede uyum ve birinci sınıf bir tasarım sunuyor. Galaxy A (2016), daha ince bir çerçevenin kullanılması sayesinde üstün bir görüntüleme deneyimi sunuyor.

Eşsiz tasarımının yanı sıra Galaxy A, hem parlak hem de net fotoğraf ve videolar için gelişmiş bir kamera sistemi ile dikkat çekiyor. Bu gelişmiş sistem, fotoğraflarda bulanıklığı önlemek için Optik Görüntü Sabitleme (OIS) teknolojisini ve karanlık ortamlarda en iyi fotoğraflar için hem ön hem de arkada F1.9 lens barındırıyor.

Üstelik Samsung'un “Hızlı Başlat” özelliği sayesinde, ana sayfa düğmesine tıklandığında kamera bir saniyeden kısa bir sürede açılıyor. Tüketiciler; Wide Selfie, Palm Selfie ve Güzelleştirme Efektleri gibi özelliklerle en iyi selfie'lerini de çekebiliyorlar.

Galaxy A serisinin 2016 yılının ilk çeyreğinde Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Ömer Balk 10/12/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER