iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Elektrikli Süpürgeler Haberleri >

Pratik Çözümler Sunan Dik Süpürge

Arnica Tria, üç farklı noktadan emiş yapabilen oynar başlıklı, 79 derecelik açıya sahip üçgen uca sahip özgün bir tasarım. Bu üçgen uç yumuşak bir hareketle zorlanmadan çıkarılıyor.
Yazar: Ömer Balk 25/05/2015

A Design Award “Silver Design” ödüllü Arnica Tria, üç farklı noktadan emiş yapabilen oynar başlıklı, 79 derecelik açıya sahip üçgen uca sahip özgün bir tasarım. Bu üçgen uç yumuşak bir hareketle zorlanmadan çıkarılıyor.

Tek bir hareketle istenilen yüksekliğe ayarlanabilen teleskopik borusu sayesinde dik süpürge olarak kullanılabilen ArnicaTria, sapın gövde içerisine gizlenebilmesi ve katlanabilen sapı sayesinde el süpürgesi olarak kullanılabiliyor, kullanılmadığı zamanlarda da ise yer işgal etmeksizin saklanabiliyor.

Daha pratik ve akılcı çözüm sunmak için tasarlanan Tria’nın haznesi tek elle çıkarılıp takılabiliyor ve kolayca temizlenebiliyor. Tria’nın arka kısmında bulunan kablo askısı üzerine sapın katlanması, kullanılan 6 metrelik kablonun depolanmasını kolaylaştırıyor.

Kullanıcıların sağlığını da düşünen Tria’da çift filtre kullanılıyor, üstelik bu filtrelerden biri astım ve alerjik belirtilere neden olan ince toz partiküllerini %99,95 oranında tutarak hem havayı hem ortamı temizleyen Hepa 13 filtre.

Ömer Balk 25/05/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER