iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Elektrikli Süpürgeler Haberleri >

Philips’ten Yazlık Dostu Süpürgeler

Philips, kullanım kolaylıklarıyla öne çıkan Performer Compact ve PowerPro Compact modelleriyle yazlık temizliği sorun olmaktan çıkıyor.
Yazar: Ömer Balk 25/05/2016

Her yıl “Bu ev şimdi nasıl süpürülecek?” diye düşünenler bu yaz Philips’in birbirinden ‘compact’ iki süpürgesi ile rahata kavuşuyor. Philips Performer Compact ve Philips PowerPro Compact, hızlı hareket edebilen tasarımları, hafif kiloları ve yüksek performansları ile bu yazın favorisi olacak.

Philips’in kullanıcıları için maksimum kolaylık sağlayan yeni nesil torbalı süpürgesi Performer Compact ile yazlık temizliği her zamankinden daha zahmetsiz hale geliyor. Kullanım kolaylığı, A enerji sınıfı olması, TriActive+ başlığı ve sert zeminlerde yüzde 100 toz toplama performansı ile ön plana çıkan Performer Compact, 4,2 kilogram ağırlığı ile yazlıkların vazgeçilmezi olmaya aday.  Performer Compact’ın sahip olduğu AirflowMax teknolojisi, toz torbası haznesindeki yer alan hava kanalları torba dolarken bile hava geçişini sağlayarak toz torbasının tüm yüzeyinin kullanılmasına olanak tanıyor.

ActiveLock sistemi Philips Performer Compact’a farklı başlıkları teleskobik borudan kolayca çıkarıp takma kolaylığı sunuyor. Aralık temizleme başlığı kutunun içinde, yumuşak toz alma fırçası ise sap kısmında konumlandırılarak hızlı değişim sağlarken temizlik esnasında ekstra bir parçaya ihtiyaç duyulmuyor.

Yıl boyu beklenen güneşli günlerin yazlık temizleme telaşesi ile geçmesine engel olan Philips PowerPro Compact, havayla tozu tek seferde ayıran PowerCyclone 4 teknolojisi sayesinde yıl boyunca biriken toz bulutunu haznesinde hapsediyor; yazlıklarda mevsimin enerjisini yaşatıyor. B sınıfı enerji verimliliği, 4,5 kilogram ağırlığı, saklama ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan Philips PowerPro Compact, üstün performansı ile temizliği zahmetsiz hale getiriyor.

Tutma yerinin ekstra uzun tasarımı ile ulaşılması zor bölgeleri kolayca temizlemeyi sağlayan PowerPro Compact, ergonomik tasarımı ile de rahat bir temizlik sunuyor. PowerPro Compact’ın özel tasarlanan ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olan haznesi ise toz bulutlarına maruz kalmadan kolaylıkla boşaltmayı mümkün kılıyor.

Philips Performer Compact ve Philips  PowerPro Compact’ta bulunan TriActive+ başlık, bir seferde 3 temizlik hareketini uygulayabiliyor. TriActive+ halı temizliklerinde özel tasarlanmış tabanı sayesinde tüyleri nazikçe açıyor. Başlığın ön kısmında bulunan geniş ağzı büyük kırıntıları toplamaya yardımcı olurken, iki yan fırçası duvar ve mobilyaların derin kenarlarına ulaşarak tüm kiri ve tozu toplayarak bir yıllık bekleyişe son veriyor.

Philips PowerPro Compact FC9323/07 satış fiyatı 449,99 TL    Philips Performer Compact FC8371/09 satış fiyatı 599,99 TL

Ömer Balk 25/05/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER