iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Mikserler Haberleri >

Okula Dönüşte Annelerin Yanında

Okulların açılması ile birlikte hayatın akışı da değişiyor. Özellikle okul çağındaki çocuklar için sağlıklı ve dengeli bir yemek sistemini oturtmak kolay değil.
Yazar: Ömer Balk 29/09/2015

Okulların açılması ile birlikte hayatın akışı da değişiyor. Özellikle okul çağındaki çocuklar için sağlıklı ve dengeli bir yemek sistemini oturtmak kolay değil. Profilo, sağlıklı mönüler hazırlama konusunda annelerin imdadına yetişiyor. Profilo Küçük Ev Aletleri ailesinde yer alan dumansız ızgara, tost makinesi ve blender özellikle okul dönemi boyunca annelerin mutfaktaki en büyük yardımcısı…

Profilo’nun yeni tost makinesi, kolaylıkla değiştirilebilir ve yıkanabilir plakalarıyla çocuklara ister tost ister waffle’ı kısa sürede hazırlıyor. Kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplayan ve saklanan ürün, her mutfakta rahatlıkla kullanılabiliyor.

Çocuklarına hazır meyve suları içirmek istemeyen hassas annelerin vazgeçilmezi Profilo blender, fonksiyonelliği ile harikalar yaratıyor. Çeşit çeşit meyve ve sebze suları ile meyve ve süt karışımı smoothie’ler Profilo blender ile kolayca hazırlanıyor.

Profilo’nun dumansız ızgarası ile çocukların bayıldığı pankek ve gözleme aynı anda yapılabiliyor. Dumansız olma özelliği ile rahat bir kullanım sunan ızgaranın geniş yüzeyinde aynı anda birden çok yemek pişiriliyor.

Ömer Balk 29/09/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER